مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  40383 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فرودگاه یاسوج

فرودگاه یاسوج

فرودگاه یاسوج در 6 کیلومتری غرب شهر یاسوج واقع شده که در مسیر جاده یاسوج به اصفهان قرار گرفته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فرودگاه یاسوج فرودگاهی داخلی است که در شهر یاسوج کشور ایران قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با فرودگاه یاسوج این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید.

فرودگاه یاسوج
فرودگاه یاسوج

فرودگاه یاسوج

در سال 2016 میلادی 514 نشست و برخاست هواپیما در فرودگاه یاسوج انجام شد و 26٬055 کیلوگرم بار و 114٬305 نفر مسافر از طریق آن جابجا شدند.

فرودگاه یاسوج در 6 کیلومتری غرب شهر یاسوج واقع شده که در مسیر جاده یاسوج به اصفهان قرار گرفته است. عملیات ساخت فرودگاه از سال 73 آغاز و در سال 79 به پایان رسید و با حضور رئیس جمهور وقت، جناب آقای سید محمد خاتمی افتتاح گردید. در سالهای اول احداث فرودگاه هفته ای دو پرواز در مسیر تهران یاسوج و بالعکس انجام می شد ولی در حال حاضر به پنج پرواز افزایش یافته که علیرغم آن سه فروند هواپیمای فوق سبک آموزشی تفریحی نیز در فرودگاه مستقر می باشند. شهر یاسوج در منطقه اقلیم سردسیری واقع شده و دارای هوای معتدل متمایل به سرد است. در این شهر، میزان بارش برف و باران زیاد می‌باشد و به علت بارش فراوان برف و باران و پوشیده شدن ارتفاعات از برف برای مدت مدیدی از سال، از منابع آب کافی برخوردار است، با وجود بارش برف فراوان در فصل زمستان عملیات زمستانی و برف روبی توسط دو دستگاه تیغه برف روب که بر روی تانکرهای آبرسان فضای سبز نصب گردیده است مرتباً انجام می گردد و سطوح پروازی آماده نشست و برخاست پرواز می باشد.

شرکت‌های هواپیمایی فرودگاه یاسوج

هواپیمایی ماهان

مقصدهای پروازی فرودگاه یاسوج

مهرآباد

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره فرودگاه یاسوج فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فرودگاه یاسوج» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید