کد مطلب:  39348 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
معرفی وبسایت یاندکس

معرفی وبسایت یاندکس

یاندکس نام یک شرکت فناوری اطلاعات روسی-هلندی است. وبسایت یاندکس بزرگترین موتور جستجوی وب روسیه را مدیریت می کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

یاندکس (Yandex) بزرگ ترین موتور جستجو وب روسیه و هشتمین موتور جستجوی جهان است. جالب است بدانید که شرکت یاندکس، توسعه دهنده محصولات اینترنتی و سرویس های بسیاری (مانند یاندکس تاکسی) است و صفحه خانگی Yandex.ru محبوب ترین وبسایت روسیه می باشد. وبسایت یاندکس یکی از موتورهای جستجوگر معروف و محبوب بعد از گوگل و یاهو است. همچنین مرورگر وبسایت یاندکس بر پایه گوگل کروم و سافاری است. در ادامه مطلب آسمونی با وبسایت و موتور جستجوی یاندکس بیشتر آشنا می شویم.

جستجوگر یاندکس چیست؟

جستجوگر یا همان موتور جست و جو یاندکس از سال 1394 شمسی به مدت هفت سال در ایران فیلتر بود اما سرانجام در تاریخ 2 مرداد 1401 شمسی، بعد از گذشت چهار روز از سفر ولادیمیر پوتین به ایران، این موتور جست و جو رفع فیلتر شد. قابل ذکر است که وبگاه رفع فیلتر شده تنها مربوط به دامنه Yandex.ru بوده و دامنه Yandex.com قبلاً نیز قابل دسترس بوده است.

امکانات یاندکس

  1. یاندکس بازی
  2. نقشه
  3. و غیره...
معرفی وبسایت یاندکس
وبسایت یاندکس

مسابقات الگوریتم وبسایت یاندکس

این شرکت دارای مسابقات بزرگ برنامه‌نویسی در جهان بوده و هر ساله هزاران نفر از برنامه نویسان در روسیه برای این مسابقات جمع می‌شوند. تنها تیم شرکت‌کننده از ایران در این مسابقات تیم تحقیقاتی فارال به سرپرستی محمد امین قائمی می‌باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره معرفی وبسایت یاندکس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «معرفی وبسایت یاندکس» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید