ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  29394 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
میوه های مخصوص شب یلدا

میوه های مخصوص شب یلدا

میوه های مخصوص شب یلدا
زمان مطالعه: 1 دقیقه

همانطور که می دانید میوه هایی هستند که مخصوص شب یلدا هستند مانند انار و هندوانه. آسمونی در این بخش به معرفی میوه های مخصوص یلدا و خواص هر کدام می پردازد.

 

 هندوانه، یکی از میوه های مخصوص یلدا

مصرف هندوانه از بروز حملات آسم، سرطان کولون و حتی آرتروز جلوگیری کرده و به علت خواص آنتی اکسیدانی مانع بروز برخی از انواع سرطان می‌شود.

هندوانه
هندوانه

 

انگور

یکی از میوه های مخصوص یلدا که به همراه انار و هندوانه میل می‌شود، کاهش دهنده فشار خون است و به دلیل وجود آنتی اکسیدان‌های بسیار قوی از پیشرفت بیماری آرتروز جلوگیری می‌کند.

انگور
انگور

انار

انار نیز مانند هندوانه باید در شب یلدا خورده شود. این میوه زمستانی دارای خواص بسیار است به نحوی که مصرف یک انار حدود  15درصد از نیاز افراد را به ویتامین C و دو درصد از نیاز روزانه به آهن را بر طرف می کند.

انار
انار

خرمالو

خرمالو را می توان به دو صورت خام و خشک مصرف کرد. این میوه خوشمزه به تعدادی از دسر ها نیز اضافه می شود و ترکیب جالبی را ایجاد می کند. این میوه کالری کمی دارد و به کاهش وزن کمک بسیاری می کند.

خرمالو
خرمالو

نارنگی

نارنگی یکی از میوه های خوش طعم فصل پاییز می باشد و منبع مناسبی برای ویتامین C می باشد. نارنگی نقش مفیدی درترمیم سلولی، کاهش روند پیری و تقویت سیستم ایمنی دارد.

نارنگی
نارنگی

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره میوه های مخصوص شب یلدا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «میوه های مخصوص شب یلدا» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید