مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  39068 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نوشیدنی های ویژه شب یلدا

نوشیدنی های ویژه شب یلدا

نوشیدنی های ویژه شب یلدا
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

معمولا خانواده ها برای شب یلدا انواع و اقسام غذاها و خوراکی ها و نوشیدنی ها را آماده می کنند. با آسمونی همراه باشید تا طرز تهیه چند نوشیدنی پرطرفدار شب یلدا را به شما عزیزان آموزش دهیم.

شربت عرق نعنا

شما می توانید شربت عرق نعنا و یا بید و کاسنی درست کرده و در لیوان های بلند بریزید. چند عدد از میوه های خشک مثل آلو و یا انجیر و برگه زردآلو درون لیوان های شربت انداخته و با برشی کوچک بر روی یک تکه لیمو و یا میوه های دیگر به شکل های مختلف، آن را در لبه ی لیوان قرار دهید و با نی از مهمانان خود پذیرایی کنید.

شربت عرق نعنا
شربت عرق نعنا

شربت آلبالو

در لیوانهای بلند و یا جامی شکل و یا هر لیوان دیگری به سلیقه ی خودتان شربت آلبالو را به گونه ای درست کنید که ابتدا شربت غلیظ شده ی آلبالو را در کف لیوان ریخته و سپس چند قطعه یخ روی آن ها بیندازید و پس از آن به آرامی بر روی یخ ها از گوشه لیوان، آب سرد و خنک اضافه کنید و مراقب باشید که شربت و آب با هم مخلوط نشوند، سپس چند تکه آناناس و هندوانه توپی شکل کوچک یا برش های لیمو درون لیوان بیاندازید و با انواع نی های رنگی میل نمایید. می توانید از آب میوه های طبیعی و میوه های مخصوص شب یلدا نیز استفاده کنید.

شربت آلبالو
شربت آلبالو

آب هندوانه

مواد لازم برای تهیه آب هندوانه:

 هندوانه (بدون هسته – تکه تکه شده):  1 فنجان

کیوی (بدون پوست و خرد شده):  1 عدد

یخ: 2 تکه

موز یخ زده و حلقه شده: 1 عدد

آب سیب: 1/4 فنجان

آب هندوانه
آب هندوانه

روش تهیه:

هندوانه، کیوی، موز، آب سیب و یخ را در دستگاه غذاساز یا مخلوط کن بریزید و با سرعت بالا به مدت 30 ثانیه مخلوط کنید تا کاملا نرم و یکدست شوند. اسموتی را در لیوان های دلخواه ریخته و برای مهمانان سرو کنید.

 
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نوشیدنی های ویژه شب یلدا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نوشیدنی های ویژه شب یلدا» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید