کد مطلب:  37923 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خداحافظی یحیی گل محمدی با بازیکنان تیمش ؛ صحبت های او بعد از بازی

خداحافظی یحیی گل محمدی با بازیکنان تیمش ؛ صحبت های او بعد از بازی

روز گذشته تیم پدیده توانست تیم نفت مسجد سلیمان را در یک بازی خسته کننده با تنها یک گل شکست دهد و در صدر جدول...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

روز گذشته تیم پدیده توانست تیم نفت مسجد سلیمان را در یک بازی خسته کننده با تنها یک گل شکست دهد و در صدر جدول باقی بماند ولی اتفاقات تلخ دیگری در حال وقوع برای پدیده است . به گزارش آسمونی ، یحیی گل محمدی بعدز پیروزی تیمش در بازی روز گذشته ، با بازیکنان تیمش وداع کرده است . یحیی گل محمدی در این باره گفت :

بازیکنانم با وجود مشکلاتی که داشتیم، انرژی زیادی گذاشتند و به پیروزی رسیدیم. یکی از بهترین بازی‌های ما در این فصل بود. باید پای این بازیکنان را طلا گرفت. بزرگترین انگیزه تیم ما، خوشحالی مردم مشهد است. امیدوارم هر چه زودتر مشکلات ما حل شود.

وی در رابطه با مشکلات باشگاه توضیح داد :

دیگر روی نگاه کردن در چشم بازیکنانم ندارم. مشکلات زیادی دارند. طاقت همه سر آمده است. احتمالا از این تیم جدا شوم. فکر نمی‌کنم فردا و پس فردا کسی باشد. شاید نمی‌خواهند تیم نتیجه بگیرد. در این مدت، قول‌های زیادی دادند اما کاری نکردند. ادامه دادن با این شرایط برای من میسر نیست. باید ببینیم در روزهای آینده چه اقداماتی صورت می‌گیرد. هر چند با این روند فکر نمی‌کنم اتفاقی بیافتد.

یحیی گل محمدی در رابطه با امکان قهرمانی تیمش در لیگ برتر و شگفتی سازی گفت :

این تیم برای قهرمانی بسته نشده است. این روند با وجود مشکلات زیاد، حاصل تلاش بازیکنان و همکارانم است. خیلی‌ها تلاش کردند تا تیم جفت و جور شود. تیم یک‌دستی داریم. ما اهداف و آرزوهای بزرگی داریم و تا اخرین نفس برای آن می‌جنگیم. اینکه در پایان فصل چه جایگاهی داشته باشیم، خارج از دست ما است. مسئولان باید مشکلات را حل کنند. باید انگیزه کار کردن وجود داشته باشد. هر چند تا به اینجا هم بازیکنان بیشتر از انتظارات مایه گذاشتند. باید ببینیم تا هفته آینده چه اتفاقی رقم می‌خورد اما من نمی‌توانم ادامه دهم.

صحبت های یحیی گل محمدی نشان از مشکلات درون تیمی دارد . مشکلاتی در کادر فنی یا پرداخت نشدن معوقات بازیکنان باعث صحبت های تند یحیی گل محمدی شده است . حال باید منتظر ماند تا دید که آیا تصمیم یحیی گل محمدی مبنی بر خروج از تیم پدیده تا چه حدی جدی است ؟! . آیا این کار را برای تلنگری برای مسئولان باشگاه انجام داده است یا واقعا تیم پدیده را که تا این جای کار بسیار خوب نتیجه گرفته است رها خواهد کرد ؟!

: برای دریافت مشاوره درباره خداحافظی یحیی گل محمدی با بازیکنان تیمش ؛ صحبت های او بعد از بازی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «خداحافظی یحیی گل محمدی با بازیکنان تیمش ؛ صحبت های او بعد از بازی» در کادر زیر بنویسید :

2 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید