کد مطلب:  28244  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ژاوی: در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می کنم

ژاوی: در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می کنم

ژاوی، اسطوره بارسلونا اعلام کرد که در پایان فصل، کفش هایش را می‌آویزد و مربی گری را شروع خواهد کرد.به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ژاوی، اسطوره بارسلونا اعلام کرد که در پایان فصل، کفش هایش را می‌آویزد و مربی گری را شروع خواهد کرد. به گزارش آسمونی، ستاره 37 ساله اسپانیایی کارنامه درخشانی را از زمان پیوستنش از تیم‌های پایه به تیم اصلی بارسا رقم زده و 8 قهرمانی لالیگا و 4 قهرمانی چمپیونزلیگ را به همراه آبی اناری ها به دست آورده است. او همچنین بین سال‌های 2000 تا 2014، 133 بازی ملی انجام داد و 2 قهرمانی یورو و 1 قهرمانی جام جهانی را از آن خود کرد. او از سال 2015 راهی قطر شد و در تیم السد توپ زد و حالا اعلام کرد که در پایان فصل، از دنیای حرفه ای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. او گفت:

خوش شانس بودم که تا به حال مصدوم نشده ام و فکر می‌کنم دوران حرفه ای فوتبالم رو به پایان است. همه چیز تا به حال استثنایی بوده است. قطر به من اجازه داد فوتبالم را ادامه دهم. حالا می‌بینم که خسته تر می‌شوم و ریکاوری کردن برایم دشوارتر شده و مطمئنا آخرین فصلم تحت عنوان فوتبالیست حرفه ای را پشت سر می‌گذارم. قصد دارم سال آینده مدارک مربی گری را اخذ کرده و کارم را به عنوان مربی آغاز کنم.

ژاوی در ماه آوریل با السد قهرمان قطرکاپ شد و اولین جامش را در این کشور به دست آورد. منبع: Varzesh3

: برای دریافت مشاوره درباره ژاوی: در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می کنم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «ژاوی: در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می کنم» در کادر زیر بنویسید :

5 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید