کد مطلب:  17282 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تیم ملی ووشو فردا راهی چین تایپه می‌شود

تیم ملی ووشو فردا راهی چین تایپه می‌شود

به گزارش آسمونی ،  رقابت های ووشوی قهرمانی آسیا طی روزهای 10 الی 15 شهریورماه به میزبانی تایوان برگزار خواهد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی ،  رقابت های ووشوی قهرمانی آسیا طی روزهای 10 الی 15 شهریورماه به میزبانی تایوان برگزار خواهد شد و تیم ملی ووشو ایران هم با ترکیبی کامل در هر دو بخش بانوان و آقایان با تیم های تالو و ساندا در این رقابتها حضور پیدا می کند. 

1863601
1863601

مهدی محمدی در وزن 56- کیلوگرم، عرفان آهنگریان در وزن 60- کیلوگرم، سعید فاضلی در وزن 70- کیلوگرم، یزدان میرزایی در وزن 80- کیلوگرم، معین تقوی در وزن 85-کیلوگرم، اشکان دلفانی در وزن 90- کیلوگرم و مرتضی عظیمی در وزن 90+ کیلوگرم با هدایت حسین اوجاقی به عنوان سرمربی و منصور نوروزی و علیرضا رضایی منش به عنوان مربی در ترکیب تیم ساندا به این رقابتها اعزام می شوند. 

فرشاد عربی، محسن احمدی، رضا خلف زاده، طاهر قاسمی، امیر محمدرضایی و مهدی مختارپور در تالو مردان با هدایت «یوان مین» و مربیگری تیمور بنی طالبی روی تالوفیلد رقابتهای قهرمانی آسیا هنرنمایی خواهند کرد. 

همچنین سهیلا منصوریان در وزن 52- کیلوگرم، الهه منصوریان در وزن 56- کیلوگرم، صدیقه دریایی در وزن 60- کیلوگرم، شهربانو منصوریان در وزن 65- کیلوگرم و مریم هاشمی در وزن 70- کیلوگرم ساندای بانوان با هدایت «ژنگ ینان» چینی و مربیگری معصومه قدیری به دیدار رقبای خود می روند. 

در تالوی بانوان هم زهرا کیانی، هانیه رجبی، حمیده برخور و فاطمه حیدری با مربیگری «لیو شویان» چینی و مربیگری آمنه احسانی نژاد حضور در مسابقات آسیایی را تجربه می کنند. 

تیم ملی ووشوی ایران ساعت 22 و 30 دقیقه یکشنبه 7 شهریورماه ، تهران را به مقصد شهر تایپه ترک خواهد کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره تیم ملی ووشو فردا راهی چین تایپه می‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تیم ملی ووشو فردا راهی چین تایپه می‌شود» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید