کد مطلب: 30376 درج نظر
آکادمی بین‌ المللی WTG اتحادیه اروپا

آکادمی بین‌ المللی WTG اتحادیه اروپا

اگر قصد اخذ مدرک آکادمی بین‌ المللی WTG اتحادیه اروپا را دارید پس به یک اطلاعات اولیه در مورد آکادمی بین‌...
زمان مطالعه: 2 دقیقه


اگر قصد اخذ مدرک آکادمی بین‌ المللی WTG اتحادیه اروپا را دارید پس به یک اطلاعات اولیه در مورد آکادمی بین‌ المللی WTG اتحادیه اروپا نیاز پیدا می کنید. به همین بهانه ما در این بخش از آسمونی به معرفی مدرک آکادمی بین‌ المللی WTG اتحادیه اروپا می پردازیم.

آکادمی بین‌ المللی WTG اتحادیه اروپا

آکادمی بین المللی WTG با نام کامل World Technology Group یکی از برجسته ترین و معتبرترین برند های بین المللی آموزشی فعال در اتحادیه اروپا و آسیا می باشد به نحوی که این شرکت دارای دفاتر رسمی در کشور های آلمان٬ گرجستان٬ ایران بوده و در حال گسترش فعالیت های خود به کشور های پرتغال٬ کانادا و استرالیا می باشد٬ گستره فعالیت های این برند بین المللی که به عنوان یک هولدینگ می باشد در زمینه های دانشگاهی و آکادمیک٬ سیستم های مدیریت کیفیت ٬ گردشگری و بازرگانی بوده و کلیه مدارک صادره از این برند از وب سایت اصلی آن به نشانی www.wtg-ge.com قابل استعلام می باشد.

از ویژگی های مهم این گواهینامه : تضمین اعتبار ایباما ٬ دارای استعلام آنلاین ٬ امکان درخواست استعلام مکتوب ٬ امکان درخواست ترجمه رسمی با مهر دادگستری

امکان اخذ آکادمی بین‌ المللی WTG اتحادیه اروپا به صورت مجازی

بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی ایرانیان (ایباما)، امکان اخذ مدرک معتبر و قابل استعلام از آکادمی بین‌ المللی WTG اتحادیه اروپا را در ایران فراهم کرد.

اخذ مدرک از آکادمی بین‌ المللی WTG اتحادیه اروپا در زمان کوتاه و به‌صورت غیرحضوری پس از گذراندن سه مرحله ثبت‌نام آنلاین، دریافت و مطالعه محتوای الکترونیکی و شرکت در ارزیابی از طریق ارسال پروژه پایان دوره توسط متقاضیان با نوآوری بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی ایرانیان انجام می‌شود.

کلیه این مدارک معتبر و از طریق وب سایت رسمی آکادمی به نشانی www.wtg-ge.com قابل استعلام هستند و هم‌اکنون از طریق بستر دانش‌بنیان بومی تولید شده توسط هولدینگ تِدسا با نام تجاری ایباما (بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی) در بیش از 700 دوره مجازی و الکترونیکی قابل اخذ بوده و در چهار سطح به متقاضیان اعطا می‌شود.

سطح نخست مدرک معتبر و قابل استعلام با عنوان WTG TARAINING CERTIFICATE است. سطح دوم مدرک سطح بالا نامیده می‌شود که در کشورهای مختلف و اکنون در ایران ویژه کارآفرینان و مدیران برتر پس از ارزیابی دوره و رزومه کاری، تحت عنوان WTG HIGH LEVEL CERTIFICATE به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

در سطح سوم WGT PROFESSORSHIP APPROVED مدرک استادی و مربی‌گری برای استادان کشورهای مختلف صادر می‌شود که علاوه بر رزومه، نیازمند سوابق تدریس و مربی‌گری متقاضی است.

در سطح چهارم WGT TECHNECIAN APPROVED مدرک تکنیسین برای متخصصان و کاردان برتر فنی با ارزیابی رزومه آن‌ها ارایه می‌شود.

بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی ایرانیان (ایباما) نهاد ارایه‌کننده بستر آموزش مجازی نرم‌افزاری دوره‌های ویژه اشتغال، مدیریت، کامپیوتر و اینترنت، علوم پایه، صنایع، فنی و مهندسی، ورزش و هنر، معارف و حقوق، روانشناسی، زبان، کیفیت و استاندارد است. خدمات آموزشی ارایه‌شده توسط ایباما محدود به کشور نیست و کلیه فارسی زبانان در سراسر جهان می‌توانند از این آموزش‌ها بهره‌مند شوند.

 

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «آکادمی بین‌ المللی WTG اتحادیه اروپا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 7 = ?