کد مطلب: 25201 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حل مشکل فیلتر نشان دادن برخی سایت ها که فیلتر نیستند

حل مشکل فیلتر نشان دادن برخی سایت ها که فیلتر نیستند

حل مشکل فیلتر نشان دادن برخی سایت ها که فیلتر نیستند سخت نیست.با آسمونی در این چند مرحله همراه باشید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دلیل نمایش صفحه فیلترینگ زمانی که سایت فیلتر نیست

شما برای رفع این محدودیت نیاز به تغیر DNS دارید.دی ان اس (Domain Name Servers)مانند یک دفترچه تلفن است.یعنی آدرس سایت های مورد استفاده ی دستگاه متصل به اینترنت را در خود نگه می دارد.در هنگام استفاده از اینترنت دی ان اس دامنه ی سایت هایی که در خود نگاه می داشت را به یک پروتکل اینترنت(IP) ترجمه می کند.پس از ترجمه از طریق این پروتکل به اینترنت وصل می شود.برای تغیر دی ان اس نیاز به پیشنهاد شرکت سرویس دهنده ی اینترنت خود دارید.

تنظیم کردن DNS روی کامپیوتر

1- در منوی استارت وارد کنترل پنل شوید در صفحه باز شده روی گزینه network and sharing center کلیک کنید.

2- بر روی کانکشن (connections) کلیک کنید.بر روی کانکشن.کلیک کنید.این مورد در ویندوز های بعد از ویندوز هفت ethernet نام برده می شود.

3-  بر روی properties کلیک کنید.4- در باکس this connection uses this following items بر روی internet protocol version 4 کلیک کنید تا یک پنجره ی جدید باز بشود. 5- گزینه use the following DNS server adresses را انتخاب کنید.با انتخاب این مورد می توانید DNS های دلخواه خود را وارد کنید.و در پایان روی OK کلیک کنید.

برای دریافت DNS می توانید از شرکتی که سرویس اینترنت را تهیه کردید تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «حل مشکل فیلتر نشان دادن برخی سایت ها که فیلتر نیستند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 7 = ?