کد مطلب:  15590 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بدترین خرید پرسپولیس را بشناسید؛ 400 میلیون گران تر از مهدی ترابی!

بدترین خرید پرسپولیس را بشناسید؛ 400 میلیون گران تر از مهدی ترابی!

1395/03/17بازیکن نیمکت‌نشین قرمزها به ازای هر دقیقه بازی، بیش از یک‌ونیم میلیون تومان پول از پرسپولیس گرفته...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

1395/03/17 بازیکن نیمکت‌نشین قرمزها به ازای هر دقیقه بازی، بیش از یک‌ونیم میلیون تومان پول از پرسپولیس گرفته است.

Worst buy; 400 million more expensive than the Mehdi torabi!
Worst buy; 400 million more expensive than the Mehdi torabi!

  به گزارش آسمونی به نقل از شهرخبر، رضا خالقی‌فر یکی از بازیکنان حاضر در لیست خرید بحث‌برانگیز حمید درخشان بود. سرمربی پیشین پرسپولیس تنها فرصت ارایه یک فهرست به مدیران باشگاه را پیدا کرد که تبعات همان یک لیست هنوز مجموعه سرخپوشان را تحت تاثیر نگه داشته است.

 شاید هواداران باید خوشحال باشند که کار درخشان به ارایه لیست دوم نکشید، وگرنه معلوم نیست در آن صورت چه اتفاقی برای این باشگاه رقم می‌خورد.

 فهرست خرید حمیدخان بین دو نیم‌فصل لیگ چهاردهم شامل چهره‌های عجیب و غریب زیادی بود که از آن جمله می‌توان به تادوی برزیلی، مبین میردورقی، مسعود همامی، بابک حاتمی و دیگران اشاره کرد.

 کیفیت فنی نازل بسیاری از این بازیکنان، خیلی زود صدای منتقدان و هواداران را درآورد، هر چند در میان بازیکنانی که درخشان جذب کرد، دو استثنای بزرگ هم وجود داشت؛ یکی گابریل که به‌رغم تحسین کارشناسان از برانکو رای اعتماد نگرفت و رفت و دیگری هم علی علیپور که واقعا مهره مهمی است و می‌تواند آینده باشگاه را بسازد.

 حالا برمی‌گردیم به مورد خالقی‌فر؛ بازیکنی که از راه‌آهن جذب شد تا در چند پست به پرسپولیس کمک کند، اما تنها نقاطی که وی در آنها حضور پررنگ داشت، محدود به نیمکت دخیره‌ها و سکوهای استادیوم بود!

   20 دقیقه در 20 هفته آخر

 در سایت سازمان لیگ و در ستون دستمزدهای بازیکنان لیگ برتری، مقابل نام رضا خالقی‌فر رقم 570 میلیون تومان به ثبت رسیده است. این بازیکن بین دو نیم‌فصل لیگ چهاردهم به جمع سرخپوشان اضافه شد و مشخص نیست این رقم مخصوص کل قرارداد یک‌ونیم ساله اوست و یا فقط دستمزد وی برای لیگ پانزدهم را در بر می‌گیرد.

 اگر ملاک فقط همین فصلی باشد که تازه به اتمام رسیده، باید گفت بازیکن نیمکت‌نشین قرمزها به ازای هر دقیقه بازی، بیش از یک‌ونیم میلیون تومان پول از پرسپولیس گرفته است!

 او در لیگ پانزدهم چیزی حدود 340 دقیقه برای سرخپوشان به میدان رفت. بعد از نیم‌ساعت حضور در مقابل پدیده مشهد در بازی رفت، خالقی‌فر در ترکیب فیکس پرسپولیس برابر استقلال صنعتی خوزستان قرار گرفت و بدترین بازی ممکن را ارایه داد.

 او در آن مسابقه که هیچ کس نمی‌دانست بین دو مدعی اصلی قهرمانی در حال برگزاری است، ضعیف‌ترین بازیکن میدان بود و پس از آن، چند مسابقه نیمکت‌نشین شد.

 سپس خالقی‌فر در سه بازی پیاپی برای صبا، سیاه‌جامگان و ملوان در ترکیب ابتدایی سرخپوشان قرار گرفت که در دو تای آخر تعویض شد.

 نکته جالب اما اینجاست که خالقی‌فر در 20 هفته پایانی تنها 22 دقیقه برای پرسپولیس راهی زمین شد؛ 9 دقیقه مقابل استقلال اهواز و 13 دقیقه برابر استقلال صنعتی خوزستان! اواخر فصل خالقی‌فر درگیر یک مصدومیت عجیب و نامشخص شد که مدتها او را دور از تمرینات نگه داشت.

   400 میلیون گران تر از ترابی

 جالب‌ترین نکته در مورد خالقی‌فر شاید این باشد که دستمزد درج شده برای او در سایت سازمان لیگ، 400 میلیون تومان بیشتر از رقم قرارداد مهدی ترابی با سایپا است!

 جوان اول نارنجی‌ها در لیگ پانزدهم تنها 170 میلیون تومان از سایپا پول گرفته بود و خیلی از چشم‌ها را به خودش خیره کرد، در حالی که خالقی‌فر با قرارداد 570 میلیونی‌اش راه به جایی نبرد و حالا در آستانه جدایی از جمع قرمزها قرار گرفته است.

: برای دریافت مشاوره درباره بدترین خرید پرسپولیس را بشناسید؛ 400 میلیون گران تر از مهدی ترابی! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بدترین خرید پرسپولیس را بشناسید؛ 400 میلیون گران تر از مهدی ترابی!» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید