کد مطلب:  18013 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اسطوره گلف جهان درگذشت

اسطوره گلف جهان درگذشت

به گزارش آسمونی:آرنولد پالمر هفت بار در مسابقات بزرگ گلف قهرمان شده بود. او در بیمارستانی در شهر پیستبورگ...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:

golf
golf

آرنولد پالمر هفت بار در مسابقات بزرگ گلف قهرمان شده بود. او در بیمارستانی در شهر پیستبورگ درگذشت.

آلاستر جانستون، مدیر برنامه پالمر در این باره گفت‌: امروز با درگذشت پالمر، یک دوران تاریخی از بین رفت. موفقیت‌ها و تاثیرات پالمر فراتر از ورزش گلف بود. او یک آمریکایی نمونه بود که با مردم با احترام و گرمی رفتار می‌کرد و روحیه خاصی برای ارتباط بر قرار کردن با طرفدارانش داشت.

جک نیکسون، گلف بازی که یکی از دوستان پالمر بود، در این باره گفت‌: او یکی از بهترین دوستانم بود. یکی از نزدیک ترین‌ها. دلم برای او تنگ می‌شود. فکر می‌کنم آرنولد، گلف را تغییر داد. او بیش از یک گلف باز بود. یک الگو و ستاره بود. او باعث شد گلف پیشرفت کند. میلیون‌ها طرفدار داشت. فکر می‌کنم آرنولد شاه گلف بود و همیشه خواهد بود.

تایگر وودز نیز درباره پالمر گفت‌: از آرنولد به خاطر رفاقت، شوخ طبعی و راهنمایی‌هایش تشکر می‌کنم. تواضع او جزو شخصیت افسانه‌ای او بود. سخت است گلف را بدون او تصور کنیم.

مهم‌ترین قهرمانی پالمر در سال 1960 در مسابقات اپن آمریکا بود. اوج دوره حرفه‌ای پالمر نیز بین سال‌های 1960 تا 1963 بود که 29 پیروزی در تور PGA به دست آورد. او در سال 1960 به عنوان ورزشکار سال انتخاب شد. در سال 1967 پالمر اولین گلف بازی بود که توانست یک میلیون دلار از گلف درآمد کسب کند. او از نظر تجاری نیز مرد موفقی بود و شرکت طراحی زمین گلف و یک محل تفریحی برای انجام گلف در اورلاندو فلوریدا داشت.

او کارهای خیرخواهانه زیادی نیز انجام داده است. بیمارستان آرنولد پالمر در اورلاندو نیز برای کودکان تاسیس شده است. جورج بوش، رییس جمهور پیشین آمریکا در سال 2004 مدال آزادی را به او تقدیم کرد.

منبع: برنا نیوز

: برای دریافت مشاوره درباره اسطوره گلف جهان درگذشت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اسطوره گلف جهان درگذشت» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید