مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  38072 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
هفته جهانی کارآفرینی سال 97 ، از 21 آبان در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می شود

هفته جهانی کارآفرینی سال 97 ، از 21 آبان در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می شود

هفته جهانی کارآفرین (GEW) بزرگترین رویداد هماهنگ برای ترویج و ترفیع کارآفرینی در جهان است که هر سال در بازه...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
هفته جهانی کارآفرین (GEW) بزرگترین رویداد هماهنگ برای ترویج و ترفیع کارآفرینی در جهان است که هر سال در بازه زمانی 18 تا 24 نوامبر برگزار می‌شود که امسال این برنامه در طی 10 روز از 12 تا 21 نوامبر مطابق با 21 تا 30 آبان ماه 97 در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش آسمونی ، در این رویداد هماهنگ، با تشویق افراد تلاش می‌شود تا نسل جدیدی از ( نسل بعدی) کارآفرینان به راه‌اندازی کسب و کار فکر نموده و کسب و کار شخصی خود را آغاز کنند و از این طریق کمک کند تاکارآفرینان بالقوه به عرصه کارآفرینی وارد شوند.

عقیده بسیاری براین است که این کمپین عظیم جهانی می‌تواند باعث ترفیع جایگاه کارآفرینی در اذهان و افکار گردد و مشوقی برای راه‌اندازی کسب و کار توسط عموم جامعه گردد.

این رویداد مراسمی برای ارج نهادن به نوآوران و خالقان اشتغال است. کسانی که ایده‌های خود را حیات بخشیدند و کسب و کاری را پایه‌گذاری کردند و باعث رشد اقتصادی در کشور خود و توسعه رفاه انسانی شدند.

طراحی فعالیت‌های این رویداد می‌توان محلی، ملی و یا بین‌المللی باشد و از این طریق می‌کوشد تا مردم را به کشف استعداد و پتانسیل‌های خود تشویق کرده و به عنوان آغازگران و نوآوران وارد عرصه کسب و کار نماید.

تاکنون در ایران 12 مشارکت کننده شامل دانشگاه‌ها، NGO و مؤسسات بخش خصوصی‏ بیش از 100 برنامه را برای اجرا در مدت این هفته سازمان‌دهی کرده‌اند این برنامه‌ها در شهرهای مختلف مثل: تهران- مشهد- اصفهان- تبریز – قزوین و کرج … برگزار می‌شود.

در دنیا نیز بیش از 138 کشور نزدیک به 40000 فعالیت را با همکاری بیش از 10000 مشارکت کننده برنامه ریزی کرده و هم اکنون در حال اجرای آنها می باشند.

در این رویداد سیاستگذاران و تصمیم‌سازان به تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های خود می‌پردازند، کارآفرینان تجربیات خود را از شکست‌ها و موفقیت‌ها می‌گویند، آشنایی و بازدید از پارک‌ها و مراکز رشد صورت می‌گیرد، سرمایه‌گذاران و بانک‌ها با کارآفرینان مرتبط می‌شوند و عموم افراد از طریق شرکت در مسابقات، کارگاه‌های آموزشی تا بازی و نمایش فیلم تشویق به کشف توانمندی‌های خود و تفکر و تصمیم به راه‌اندازی کسب و کار می‌شوند.

روسای جمهور جهان و مسئولین ملی از کارآفرینان و این رویداد به عنوان سوخت موتور اقتصادی استفاده می‌کنند و از آن پشتیبانی می‌نمایند. هفته جهانی کارآفرینی بیش از یک رویداد اطلاع‌رسانی هماهنگ است این اقدام پلتفرم و سکویی برای توسعه ارتباطات و همکاری‌های پیوسته تمامی نقش آفرینان عرصه کارآفرینی است تا از این طریق زیست بوم کارآفرینی و اکوسیستم مناسب در کشور ایجاد و در سطح ملی و جهانی تقویت شود.
  • سمینار ها 1-دیجیتال مارکتینگ 2-کارآفرینی اجتماعی ( خانم سعیده قدس – خانم فاطمه دانشور ) 3-بزرگ فکر کن ( خانم مرجان آقا جان زاده هوشیار – خانم صدیقه گرامی ) 4-تجربه استارتاپی من ( آقای میلاد نوری – خانم نازنین دانشور – آقای کیارش عباس زاده ) 5-آشنایی با ارزهای دیجیتال ( خانم دکتر مارال اسکندری )
 
  • کلاس و کارگاه های آموزشی 1-ابزارهای مالی برای استارت آپ ها (دکتر مارال اسکندری) 2-کارآفرین شو ( کارآفرینی از ایده تا عمل ) ( دکتر علیرضا نبی و مهندس علی شریعتی مقدم نوین زعفران ) 3-نوآفرینی و تفکر خلاق ( دکتر داریوش محجوبی – پژوهشگر نوآوری دانشگاه تگزاس آمریکا ) 4-استارتاپ ناب ( دکتر مهران کرمی – مدیر شتابدهنده سریر) 5-بوم مدل کسب و کار (دکتر صفا شریف عسکری – دکتری کارآفرینی) 6-قوانین حقوقی کسب و کار (دکتر بیات) 7-طراحی کمپین های تبلیغاتی (دکتر ناصر پاشاپور نیکو – بنیانگذار دی ان ای یونیون) 8-کارگاه خلاقیت و کار تیمی (دکتر محسن برزگر خلیلی – کارآفرین برتر ملی و مدرس خلاقیت) 9-طراحی ارائه تاثیرگذار برای کسب و کار ( مهندس منصور میرطاهری – مدیرعامل اینفوگرافیک فارسی ) 10-طراحی رزومه اینفوگرافیک ( مهندس منصور میرطاهری – مدیرعامل اینفوگرافیک فارسی ) 11-کارگاه آموزش SEO (دکتر حمیدرضا عظیمی) 12-کارگاه آموزش گوگل ادز Google ads (امیرحسین امیری-مشاور و مدرس دیجیتال مارکتینگ) 13-کارگاه آموزشی بازاریابی مجدد Re targeting (مریم اسماعیلی-مدیر محصول یکتا نت) 14-کارگاه بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعیSocial Media Marketing (اشکان بروج) 15-شیوه های نوین بازاریابی دیجیتال به شیوه موشن گرافیکس (رضا رفیع-مدیر عامل استودیو بومرنگ)
 
  • نمایش و تحلیل فیلم 1-فیلم سخنرانی پادشاه 2-فیلم Up in air (دکتر مازیار میر)
 
  • دورهمی و پنل 1-کامیتاپ ( مهندس خشایار دانایی – جناب آقای موسوی – جناب مهندس علی نقیب) 2-کارآفرینی چه چیزی نیست؟ ( دکتر مهرداد عالی پور – مهندس مهدی صفایی ) 3-تیم فایندر ( دکتر محسن برزگر خلیلی – دکتر مهران کرمی ) 4-Fail conf ( تجربیات شکست در کسب و کار ) ( مهندس بهروز فروتن)
 
  • مسابقه ایده شو ( از دانشجویی تا کارآفرینی ) در مورد یک معضل سازمان یک کارآفرین سوال پرسیده می شود و به بهترین طرح و ایده از سمت همان سازمان جایزه داده می شود.
 
  • نمایشگاه محصولات دانشجویی و استارتاپ ها
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره هفته جهانی کارآفرینی سال 97 ، از 21 آبان در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هفته جهانی کارآفرینی سال 97 ، از 21 آبان در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می شود» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید