کد مطلب: 55892 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
25 سپتامبر ، روز جهانی رویا

25 سپتامبر ، روز جهانی رویا

روز بین المللی رویا روز اظهار عقیده بر اساس میزان قوه ابتکار و همکاری است. این روز در سال 2012 توسط استاد توسعه و اجرای ایده ها، در دانشگاه کلومبیا "روز رویا " نامگذاری شد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

این روز راهی برای کمک به انسان ها، برای رسیدن به رویاها و ساختن جهانی به بهترین جای ممکن برای زندگی بشر است. ما این روز جهانی را با زندگی کردن در رویدادها به همراه واقعیت های مجازی جشن می گیریم.

25 سپتامبر، افراد، شرکت ها و سازمان های جوامع از سراسر جهان، تغییر توانایی های خود را به عمل، با افتخار به حقیقتی ساده می دانند.

روزی که باید موانع را کنار بگذاریم، به طوری که بتوانیم با رویاهایی برای خودمان و یکدیگر به جلو حرکت کنیم. تجربه DreamDay اعلام چشم اندازی، الهام گرفته شده برای آینده است.

ما باید به عنوان یک جامعه جهانی تکامل یابیم و بدانیم که این روز تنها در مورد دنبال کردن رویاهای ما نیست؛ بلکه دیدن رویاها به عنوان نوآوری و هم سو شدن با آنهاست. ما باید هنر الهام گرفتن و آوردن ایده ها به واقعیت را از طریق عمل به آنها یاد بگیریم.

همانطور که ما با رویاهای مان رو به جلو حرکت می کنیم، آن چه که بسیار اهمیت دارد این است که ما آنها را در راه نفع جهان پیاده سازی کنیم. یک برنده همان رویا پردازی است که هیچ گاه تسلیم نمی شود.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «25 سپتامبر ، روز جهانی رویا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?