کد مطلب:  23469 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سال جام جهانی و لیگ غیر استاندارد/ هیچ تیمی بدنسازی کامل ندارد

سال جام جهانی و لیگ غیر استاندارد/ هیچ تیمی بدنسازی کامل ندارد

به گزارش آسمونی، لیگ برتر ایران به گفته سعید فتاحی مسئول سازمان لیگ از 6 مرداد ماه استارت می خورد اما هنوز...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، لیگ برتر ایران به گفته سعید فتاحی مسئول سازمان لیگ از 6 مرداد ماه استارت می خورد اما هنوز بسیاری از تیم های لیگ برتر حتی صاحب خودشان را هم نمی شناسند. استقلال خوزستان، نفت تهران و سیاه جامگان، سپید رود رشت و تراکتور سازی همچنان از نظر مالکیتی مشکلاتی دارند. آنها یا مالک خودشان را نمی شناسند یا پول کافی برای رقابت در لیگ ندارند، به این ترتیب شاید باید این پنج تیم را از همین امروز جزو تیم های متوسط یا ضعیف قلمداد کرد و حداقل روی کاغذ نمی توان آنها را مدعی قهرمانی دانست (هر چند نفت تهران سال قبل قهرمان جام حذفی هم شد).

سال جام جهانی و لیگ غیر استاندارد/ هیچ تیمی بدنسازی کامل ندارد
سال جام جهانی و لیگ غیر استاندارد/ هیچ تیمی بدنسازی کامل ندارد

در واقع تقریبا یک سوم لیگ برتر قبل از شروع اوضاع خوبی ندارند و احتمال این هست که در تمام طول سال سوهان روح لیگ باشند و هر روز خبرهایی در مورد پول نداشتن برای گرفتن هتل و اتوبوس و هواپیما در مورد آنها بشنویم و البته برای لیگ هم بی آزار باشند و به تیم ملی هم کمکی نکنند.

این دست تیم ها - منهای تراکتور که با این وجود از این تیم توقع بزرگی کردن می رود - نه تنها مفید نیستند بلکه تیم های برتر لیگ را هم تضعیف می کنند و هیچ فشاری برای پیکر تراشی به آنها نمی آورند و نتیجه این دست تیم های بی آزار گاهی باعث نتایجی می‌شود که حذف نمایندگان ایران از جمله استقلال تهران، استقلال خوزستان و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا را در پی دارد. 

از این پنج تیم لیگ برتری که بگذریم می رسیم به کلیت لیگ و نحوه آماده سازی تیم ها. لیگ برتر در تاریخ 6 مرداد ماه آغاز می شود. یعنی از امروز تا شروع لیگ برتر تنها 47 روز باقی مانده است. این در حالی است که بسیاری از تیمها هنوز با بازیکنان خودشان هم تمدید قرار داد نکرده اند چه برسد به بستن تیم با حضور درست در نقل و انتقالات.

منهای سایپا، گسترش و پرسپولیس در واقع تیم های دیگر همین حالا هم اگر بخواهند استارت بزنند تیمی برای استارت زدن ندارند. استقلال 11 بازیکن بدون قرارداد دارد که باید آنها را تمدید کند، سپاهان شرایط بهتری دارد اما آنها هم کامل نیستند.

در واقع همین حالا هیچ تیمی نمی تواند بدنسازی 2 ماهه استاندارد را داشته باشد چون 48 روز دیگر لیگ استارت می خورد و البته پیش از لیگ هم تیم ها باید فشار بدنسازی را کم کنند و بازی های تدارکاتی انجام دهند. به این ترتیب این لیگ که در آستانه جام جهانی برای ایران بسیار مهم است از اساس روی اصول جلو نرفته و نمی رود و نمی تواند بازیکنانی سرپنجه و سرحال داشته باشد. حداقل در شروع لیگ برتر چنین خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره سال جام جهانی و لیگ غیر استاندارد/ هیچ تیمی بدنسازی کامل ندارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سال جام جهانی و لیگ غیر استاندارد/ هیچ تیمی بدنسازی کامل ندارد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید