مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  40432 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
4 فوریه ، روز جهانی سرطان

4 فوریه ، روز جهانی سرطان

4 فوریه یک روز بین المللی برای روز جهانی سرطان در نظر گرفته شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

4 فوریه روز جهانی سرطان است. این روز توسط اتحادیه کنترل بین‌ المللی سرطان (Union for International Cancer Control) برای حمایت از اهداف اعلامیه جهانی سرطان هدایت می‌شود که در سال 2008 پیشنهاد شد. شعار سال 2022 روز جهانی سرطان: "شکاف درمانی را پر کنید"، می باشد.

4 فوریه ، روز جهانی سرطان
4 فوریه ، روز جهانی سرطان

روز جهانی سرطان تنها زمانی است که به بهانه آن جهان می تواند علیه اپیدمی سرطان، یکپارچه شود. این روز هر سال در 4 فوریه (15 بهمن ماه) در سراسر دنیا گرامی داشته می شود. هدف از آن حفظ جان انسانها از میلیونها مرگ و میر قابل پیشگیری به واسطه سرطان از طریق ارتقاء سطح آگاهی، آموزش درباره سرطان و ترغیب دولتها و افراد در سراسر جهان برای انجام اقدامی علیه این بیماری است.

آسمونی: روز جهانی سرطان فرصتی برای بازتاب این است که شما چه کاری در این زمینه می توانید انجام دهید، بنابراین برنامه ریزی کنید و آن را به انجام برسانید. در روز جهانی سرطان فرصت آزمودن راهکارهای کنترل سرطان را داریم. هدف همه ما اطمینان از این است که افراد کمتری مبتلا شوند و افراد بیشتری بطور موفقیت آمیز درمان شوند و همچنین افراد مبتلا کیفیت زندگی بهتری در طول درمان و بعد از آن داشته باشند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره 4 فوریه ، روز جهانی سرطان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «4 فوریه ، روز جهانی سرطان» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید