کد مطلب: 15958 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساعت کاری ادارات و شرکت ها

ساعت کاری ادارات و شرکت ها

ساعات کاری در هر جای دنیا و برای هر شخصی وجود دارد و افراد شاغل در طول هر روز زمانی مشخص را در محل کار خود می باشند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ساعت کار بانک ها

ساعت کار شعبه ها و واحدهای ستادی بانک ها از 7.30 تا 14.30 تعریف شده و بانک‌ های دولتی و خصوصی مکلفند شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 13.30 و پنجشنبه ها از ساعت 7:30 تا 12:30 به مشتریان خدمات ارائه کنند. ساعت کاری واحد های ستادی شنبه تا چهارشنبه از 7:30 تا 15:30 و پنجشنبه ها از 7:30 تا 12:30 می باشد.

در ایام کرونا، ساعت کاری بانک های دولتی و خصوصی شنبه تا چهارشنبه از 6.30 تا 13.30 خواهد بود. همچنین بانک ها تا آخر مرداد ماه در روز پنجشنبه تعطیل می باشند.

ساعت کار ادارات و شرکت های خصوصی

ساعت کاری ساعت کاری سازمان، شرکت‌های تابعه، ادارات، نهادها، بانک‌ها، بیمه‌ها، دانشگاه‌ها و شرکت‌های خصوصی از ساعت 8 الی 15:30 می باشد. لازم به ذکر است برخی از کارکنان قسمت های مختلف ساعت کار پایانی زودتری دارند.

در ایام کرونا و بر اساس اعلام هیئت وزیران ساعت کاری ادارات از 7 تا 13 است. هم چنین ادارات و سازمان‌ های دولتی تا آخر مرداد ماه در روزهای پنجشنبه تعطیل خواهند بود.

  • ساعت کاری شرکت مخابرات: 7 الی 13
  • ساعت کار دانشگاه ها: 7 الی 13

ساعات کاری عمومی

ساعت کاری مشخصی برای ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی وجود دارد، همینطور در ایام مختلف سال با توجه به مراسم های مختلف گاهی این ساعت کاری برای برخی از ادارات و شرکت ها تغییر می کند.

ساعت کاری ادارات و بانک ها به طور کل متفاوت می باشد، اما ساعت کاری عمومی که وجود دارد 08:30 تا 16:30 است.

این بخش را جهت سهولت افراد در پورتال آسمونی ساخته ایم و به بررسی ساعت های کاری بانک ها، موسسات، ادارات، سازمان ها و مجموعه های مختلف ایرانی پرداخته ایم. لطفاً در تکمیل نمودن این لیست ما را همراهی نمایید. اگر شما نیز به دنبال اطلاع از ساعت کار مجموعه موردنظرتان هستید این صفحه را با دقت مرور نمایید.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «ساعت کاری ادارات و شرکت ها»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 4 = ?