مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  16512 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
حمله سگ های وحشی در ورزشگاه آزادی/اوضاع مجروحین وخیم است

حمله سگ های وحشی در ورزشگاه آزادی/اوضاع مجروحین وخیم است

1395/04/30حمله سگ های وحشی در ورزشگاه آزادی 2 فرد را به شدت مجروح و راهی بیمارستان کرد،حال یک تن از مجروحان وخیم...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

1395/04/30

حمله سگ های وحشی در ورزشگاه آزادی 2 فرد را به شدت مجروح و راهی بیمارستان کرد،حال یک تن از مجروحان وخیم گزارش شده است.

Wild dog attacks on the situation of the Azadi Stadium
Wild dog attacks on the situation of the Azadi Stadium

 
  به گزارش آسمونی به نقل از شهرخبر،  طبق اطلاع ما از برخی منابع آگاه 2 ورزشکار که در مجموعه ورزشی آزادی تمرینات ورزشی خود را دنبال می کردند در 2روز متفاوت مورد حمله سگ های وحشی در ورزشگاه آزادی قرار گرفتند و البته پس از آن راهی بیمارستان شدند.

 پیگیری های ما از بیمارستان محل بستری مجروحان حاکیست که مصدومین این 2 حادثه حال عمومی مناسبی ندارند یکی از این افراد در آی سی یو بستری است و شرایط بحرانی دارد و شخص دیگر نیز از ناحه گلو و نای و مری دچار جراحت شدیدی شده است و زیر نظر پزشکان این بیمارستان در حال مداوا هستند.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی تهران:

خوشبختانه حال مصدومان خوب است/نباید به سگ ها آسیب برسانیم

 طباطبایی مدیر مجموعه آزادی تهران درمورد 2 حادثه اخیر ورزشگاه آزادی گفت: متاسفانه سال هاست که سگ های ولگرد در مجموعه ورزشی حضور دارند و این 2 حادثه نیز به وقوع پیوسته و همکاران ما پگیر وضعیت این دونده و قایقران هستند و خوشبختانه وضع عمومی آنها خوب است.

 عضو شرکت توسعه و نگهرداری از اماکن ورزشی ادامه داد:مشکل این سگ ها را باید نهاد ها و ارگان های ذیربط حل کنند اما راه حل آن کشتن سگ ها نیست و باید حقوق این حیوانات را در نظر گرفت و کشتن آنها کار درستی نیست و باید آنها را با دارو های مخصوص که دستگاه های مرتبط می شناسند از حالت تهاجمی خارج کنند و یا راه حل دیگری برای آنها بسنجند.

 طباطبایی افزود:بنده معتقدم این موضوع باید پیگیری شود و شهرداری در حال بررسی این موضوع است و به دنبال راه کار مناسبی برای حل این موضوع هستند و ما هم از این پس در ورزشگاه با امداد رسانی مناسب و پیگیری های مستمر حراست مراقب اینگونه اتفاقات باشند.

 وجود این سگ های خطرات در حالی در آزادی لا پوشانی می شود که اکثر ورزشکاران ما در این ورزشگاه تمرینات خود را انجام می دهند و معمولا ورزشگاه به منطقه ای اطلاق می شود که حصار بندی شده است و امنیت بالایی دارد و اینکه این سگ های وحشی چطور به ورزشگاه راه یافتند و چه کسی مسئول جان این افراد است جای سئوال دارد.

 تا جائیکه ما می دانیم برای ورزو به ورزشگاه آزادی باید از هفت خوان رستم رد شد جالب تر اینکه برای ورود به ورزشگاه از کارت شناسایی گرفته تا ضامن و تلفن از مقامات و ... لازم است اما این سگ ها چطور از چه راهی و چگونه به ورزشگاه راهیافقتند جای تعجب دارد .

 بازهم مثل حوادث قبل و قبل تر در ورزش این روزها همه دنبال مقصر می گردند و این بار نیز این پرونده بایگانی خواهد شد و هیچ شخص یا سازمان و ارگانی این مسئولیت را به عهده نخواهد گرفت.

شهرداری،شرکت توسعه و نگهرداری از اماکن ورزشی ،مجموعه ورزشی آزادی و...

مهم نیست کدام مقصر باشند مهم این است که جان این 2 انسان فقط برای ورزشی به خطر افتاده که می بایستی ضامن سلامتیشان باشد.

 البته پیش ازاین که این موضوع را رسانه ای کنیم وکیل یکی از افراد مجروح به ما مراجعه کرد و خواستار رسانه ای شدن این موضوع شد اما تاکید کرد که به ما گفته اند سکوت کنید خسارت شما پرداخت می شود و شخص مورد نظر به یکباره از دسترس خارج شد و این هم از نکات قابل توجه این حادثه است.

این موضوع به زودی از بیمارستان فوق نیز پیگیری می شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره حمله سگ های وحشی در ورزشگاه آزادی/اوضاع مجروحین وخیم است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حمله سگ های وحشی در ورزشگاه آزادی/اوضاع مجروحین وخیم است» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید