مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  56887 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چرا ایران هنوز واکسن کرونا را نخریده

چرا ایران هنوز واکسن کرونا را نخریده

خرید واکسن از دیگر کشورها نیز در دستور کار همکاران وزارت بهداشت قرار دارد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس بانک مرکزی در یادداشتی توضیحاتی درباره واکسن کرونا و تلاش‌های این بانک برای انتقال پول در این زمینه ارائه کرد.

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در یاددشت اینستاگرامی توضیحاتی را درباره واکسن کرونا و تلاش‌های این بانک برای انتقال پول در این زمینه را ارائه کرد.

چرا ایران هنوز واکسن کرونا را نخریده
چرا ایران هنوز واکسن کرونا را نخریده

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، عبدالناصر همتی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت:

برخی نادانسته یا مغرضانه، سعی در تطهیر اقدامات غیرانسانی آمریکا در تحریم ایران را دارند و تنها به ادعای دروغین امریکا بر عدم محدودیت برمعاملات دارو تاکید می‌کنند، برای ثبت درحافظه تاریخی می‌گویم: اعلام خبر مربوط به توزیع واکسن کرونا توسط برخی کشورهای همسایه بین مردمشان تلخ ترین پاسخ به این عده است.

از آنجاکه خرید واکسن کرونا (covax) بایستی ازمسیر رسمی سازمان بهداشت جهانی انجام گیرد، تاکنون هر طریقی برای پرداخت و انتقال ارز مورد نیاز، به خاطر تحریم غیرانسانی دولت آمریکا و ضرورت اخذ مجوز اوفک، با مانع مواجه شده است.

کره جنوبی، بابت انتقال پول از مسیر U-turn دلار برای خرید های بشردوستانه، نتوانست تضمینی برای عدم مصادره پول بانک مرکزی ایران توسط دولت آمریکا در هنگام انتقال بدهد.

صندوق بین‌المللی پول با فشار و تهدید آمریکا و‌ علیرغم اذعان به حق ایران و عدم وجود هیچگونه مانع اقتصادی یا حقوقی، حتی جرأت مطرح کردن وام بشردوستانه ایران در هیئت مدیره صندوق را پیدا نکرد.

البته، انتقال پول از مسیرهای دیگر تحت پیگیری است که انشاالله با همکاری و اقدام به موقع دستگاه‌های ذیربط به نتیجه خواهد رسید.

خرید واکسن از دیگر کشورها نیز در دستور کار همکاران وزارت بهداشت قرار دارد. اخبار واصله درخصوص تولید داخلی واکسن کرونا نیز امیدوارکننده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره چرا ایران هنوز واکسن کرونا را نخریده فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «چرا ایران هنوز واکسن کرونا را نخریده» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید