کد مطلب: 30620 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازیگر « لاتاری » : چرا مهدویان با پشت دست به دهان رشیدپور نزد؟

بازیگر « لاتاری » : چرا مهدویان با پشت دست به دهان رشیدپور نزد؟

آسمونی : شب گذشته، رضا رشیدپور، مجری برنامه هفت شبکه سوم سیما که به طور اختصاصی، ویژه برنامه ای برای بررسی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آسمونی : شب گذشته، رضا رشیدپور، مجری برنامه هفت شبکه سوم سیما که به طور اختصاصی، ویژه برنامه ای برای بررسی متن و حاشیه جشنواره امسال روی آنتن می برد، صحبت های متفاوتی را با محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم لاتاری مطرح کرد که امروز با واکنش تند عوامل فیلم مواجه شد. این فیلم درباره قاچاق دختران ایرانی به شهر دوبی امارات متحده عربی است که گویا استقبال خوبی از سوی تماشاگران به همراه داشته است. یکی از منتقدان هادی حجازی فر بود که گفت چرا مهدویان با پشت دست به دهان رشیدپور نزد !

در پی افزایش انتقادات عوامل فیلم لاتاری به رضا رشیدپور در فضای مجازی مانند توییتر و اینستاگرام، رشید پور در صفحه اینستاگرامش به این انتقادات پاسخ داد که در عکس زیر مشاهده میکنید.

پست رضا رشید پور : آقای هادی حجازی فر عزیز را هرگز ملاقات نکرده ام و افتخار دوستی نداشته ام . اما بازی های متفاوت و زیبای ایشان را تحسین کرده ام . حتی در همین برنامه دیشب. حالا ایشان من را ابله، در قهقرا ، بی سواد و پرت خطاب کرده و از جناب مهدویان پرسیده که چرا با پشت دست به دهان من نکوبیده است! یک – جناب حجازی فر گرامی، این چند کلمه شما را هرگز به دل نخواهم گرفت چون جنابعالی را برخاسته از متانت و اصالت تئاتر می دانم و کسی که چند روزی را در کنار بزرگان هنر نفس کشیده باشد محترم می شمارم حتی اگر به من فحش داده باشد.

دو – اتفاقا تمام حرف دیشب من همین بود که اگر دیگران را به کوبیدن دهان یکدیگر دعوت کنیم چه اتفاقی در جامعه خواهد افتاد .

سه – وقتی تمام داستان یک فیلم پرهیاهو از چند کلمه فراتر نمی رود و با چند اشاره کوتاه به گمان دوستان لو می رود ، به جای فحش دادن به من باید دنبال منشا این اشکال رفت.

چهار– البته برنامه دیشب در دقایقی به قهقرا رفت ، نه زمانی که فیلم را نقد می کردیم . بلکه زمانی که فردوسی بزرگ که فخر فرهنگ پارسی ست در مقابل میلیون ها بیننده فرهیخته ، فاشیست خطاب شد و شاهنامه اش را خرج شاهکار لاتاری کردند .

پنج – درشتی ز کس نشنود نرم گوی/ سخن تا توانی به آزرم گو

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان و فعال در بخش‌های مُد و زیبایی، آرایشی و آشپزی
هم‌چنین علاقمند به سریال‌های کره‌ای و اطلاع رسانی در این خصوص داخل آسمونی

ثبت نظر درباره «بازیگر « لاتاری » : چرا مهدویان با پشت دست به دهان رشیدپور نزد؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 7 = ?