کد مطلب:  13281  درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
چه کسی جانشین کاپیتان 24 می‌شود؟

چه کسی جانشین کاپیتان 24 می‌شود؟

1394/10/13به گزارش آسمونی به نقل از ورزش سه، با توجه به درگذشت مرحوم هادی نوروزی پرسپولیس به دنبال جذب بازیکنی...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
who-is-the-successortocaptain24
who-is-the-successortocaptain24

1394/10/13

به گزارش آسمونی به نقل از ورزش سه، با توجه به درگذشت مرحوم هادی نوروزی پرسپولیس به دنبال جذب بازیکنی برای جانشینی او هستند و در این بین گزینه های مختلفی نیز نام شان به گوش می رسد.

با توجه به جدایی ایمان صادقی از این تیم و نیاز به یک دروازه بان برانکو در حال حاضر و در حالی که در زاگرب و تعطیلات سال نو به سر می برد به دنبال گزینه ای برای جانشینی او است و مشکلات حاشیه ای سوشا باعث شده تا انتخاب دروازه بان در اولویت این تیم قرار گیرد.

اما در مورد جانشین هادی نوروزی پرسپولیس گزینه های زیادی را زیر نظر دارد که از وحید امیری و مهرداد محمدی به عنوان اولویت اول آنها یاد می شود.


وحید امیری – ملی پوش نفتی در پروسه کوچ ستاره

بازیکن ملی پوش نفت تهران اولویت اول برانکو و پرسپولیس برای حضور در این تیم است. هرچند به نظر می رسد با توجه به مشکلات مالی نفتی ها که باعث کوچ ستاره های زرد خواهد شد مدیران این تیم با این انتقال مخالفت کنند و سرخ ها در نهایت دست خالی از این میدان خارج شوند. در حال حاضر گزینه اول پرسپولیس برای جانشینی هادی نوروزی، بازیکن وینگر نفت تهران است و باید دید دو تیم چگونه روی این مساله توافق خواهند کرد.


مهرداد محمدی – پدیده پرسپولیسی است

بازیکن جوان راه آهن که در دو فصل اخیر به پدیده فوتبال ایران تبدیل شده برای پیشرفت به دنبال محیطی است که زمینه آن برای او فراهم باشد. این مساله با توجه به اینکه راه آهن در این فصل تنها به فرار از سقوط می اندیشد مزید بر علت شده تا او بیش از همیشه به فکر جدایی باشد. با این حال مهرداد در حال حاضر مشتریان پر و پا قرصی در نقل و انتقالات جلوی پای خود می بیند. استقلال از جدی ترین مشتریان اوست و تمایلات آبی مدیران این تیم هم باعث شده تا محمدی به پوشیدن پیراهن آبی نزدیک تر باشد. با این حال اظهار نظر جدی او برای پرسپولیسی بودن باعث شده تا مدیران سرخ به تکاپوی بیشتری برای جذب او بیفتند.


پیام صادقیان – شاید وقتی دیگر

عملکرد هافبک سابق پرسپولیس در ترکیب نفت تهران باعث شده بود تا او امیدوار باشد که خیلی زودتر از موعد بتواند به ترکیب پرسپولیس بازگردد اما تفکرات تاکتیکی برانکو در حال حاضر مانع بزرگی برای این هافبک تکنیکی است. تفکراتی که باعث نیمکت نشینی و حتی سکونشینی های ابتدای فصل محسن مسلمان شده بود و در ادامه شماره 77 پرسپولیس توانسته بود خود را با آن وقف دهد و به مهره ای ثابت و تاثیرگذار در این تیم تبدیل شود. اما با توجه به فرصت کم باقی مانده تا بازی های این فصل لیگ برتر برانکو تصمیمی برای بازگرداندن صادقیان ندارد تا خرید این بازیکن به کلی منتفی شود.
رحیم زهیوی – برانکو، ویسی را تضعیف نمی کند

بازیکن تاثیرگذار ترکیب عبدالله ویسی یکی از مهره هایی بود که برانکو در میانه های فصل بازی هایش را زیر نظر گرفت و از او به عنوان یکی از خریدهای احتمالی این تیم نام برده می شد اما به تدریج او در اولویت های بعدی این تیم قرار گرفت و در این مساله عملکرد درخشان خط میانی پرسپولیس بی تاثیر نبود. برانکو که در حال حاضر از عملکرد خط میانی اش راضی است نمی خواهد بازیکنی هم سطح آنها را به ترکیب تیمش اضافه کند و هماهنگی را برهم زند. او بارها با اعلام اینکه در صورتی بازیکنی به لیستش راه خواهد یافت که از نظر فنی بالاتر از ستاره هایش باشد این نکته را یادآور شده بود. در این مقطع شاید جذب زهیوی تنها برای تضعیف استقلال خوزستان در نظر گرفته شود چیزی که به نظر می رسد با ایده های ذهنی برانکو متفاوت باشد و او چنین عملی را انجام ندهد.


محمد نوری – کاپیتان بر نمی گردد

محمد نوری از روزی که از پرسپولیس جدا شد تا به امروز همیشه جزو سبد خرید سرخ ها معرفی می شد. اعتقاد ویژه برانکو به این هافبک طراح و در عین حال دونده و گلزن باعث شده بود او در محافل خصوصی نیز بارها به ستایش نوری بپردازد و از جدایی او گله کند. اما به تدریج با توجه به درخشش هافبک های تیمش نظر او نیز برگشته و تصمیمی برای بازگرداندن نوری ندارد. نوری در صورت بازگشت باید به خط هافبک تدافعی برای این تیم به میدان برود، جایی که این روزها کمال کامیابی نیا، مسلمان و نوراللهی به خوبی توانسته اند سد محکمی برابر حریفان باشند که این مساله کار او را در این فصل سخت می کند.

: برای دریافت مشاوره درباره چه کسی جانشین کاپیتان 24 می‌شود؟ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «چه کسی جانشین کاپیتان 24 می‌شود؟» در کادر زیر بنویسید :

2 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید