کد مطلب: 10816 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کدام تبلت سامسونگ بهتر است ؟ گلکسی تب یا نوت و یا پرو؟

کدام تبلت سامسونگ بهتر است ؟ گلکسی تب یا نوت و یا پرو؟

تبلت سامسونگ گلکسی نوتتبلت سامسونگ گلکسی نوت از زمان ارائه توانسته است تمامی ویژگی های گوشی هوشمند هم نامش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

which-is-better-samsung-tablet(3)
which-is-better-samsung-tablet(3)

تبلت سامسونگ گلکسی نوت

تبلت سامسونگ گلکسی نوت از زمان ارائه توانسته است تمامی ویژگی های گوشی هوشمند هم نامش را برای کار برانش ارائه دهد . مدل 10 اینچی آن در سال 2014 یک به روز رسانی از طرف سامسونگ دریافت کرده است که عملکردش را به شدت بهبود داده است در حای که مدل 8 اینچی آن هنوزهیچ به روز رسانی را دریافت نکرده است. همچنین این تبلت مجهز به قلم فوق العاده سری S سامسونگ است. همچنین اخیرا سامسونگ یک مدل 12 اینچی جدید را معرفی کرده است که می تواند برای علاقه مندان به تبلت هایی با صفحه نمایش بزرگتر مناسب باشد.

which-is-better-samsung-tablet(2)
which-is-better-samsung-tablet(2)

تبلت سامسونگ گلکسی پرو

تبلت سامسونگ گلکسی پرو بهترین پاسخ سامسونگ به آیپد اپل می باشد این سری تبلت ها از یک سری از بهترین نرم افزار ها و سخت افزار های اندرویدی بهره می بردو در واقع نشان دهنده این است که سامسونگ تا چه حد می تواند یک تبلت خوب بسازد. 

صفحه نمایشی با تراکم پیکسل بالا یکی از اصلی ترین ویژگی های این مدل تبلت سامسونگ است. مدل 8.1 اینچی آن برای خرید بسیار جذاب تر به نظر می رسد اما مدل 10.1 اینچی آن از لحاظ عملکرد بسیار بهتر است. در مجموع اگر شما یک تبلت با قابلیت های بالا و همجنین با امکان مولتی تسکسنگ و همچنین صفحه نمایش فوق العاده با کیفیت بالا می خواهید به سراغ گلکسی پرو میروید.

which-is-better-samsung-tablet(4)
which-is-better-samsung-tablet(4)

تبلت سامسونگ گلکسی تب s

آخرین تبلت و پرچم دار بهترین تبلت های سامسونگ بدون شک تبلت سامسونگ گلکسی تب S می باشد بر روی کاغذ تبلت گلکسی تب S سامسونگ ذقیقا مثل سری پرو می باشد اما طراحی فوق باریک آن نقطه تمایزش با گلکسی پرو است . تبلت سامسونگ گلکسی تب S سبک ترین تبلت در میان همه ی تبلت های گلکسی سامسونگ است رزولوشن صفحه ی آن دقیقا مثل گلکسی پرو است با این تفاوت که از صفحه نمایش AMOLED استفاده می کند که باعث می شود تا گلکسی تب S نسبت به پرو رنج رنگ بیشتری و کنتراست تصویر بهتری داشته باشد همچنین گلکسی تب این ویژگی را دارد تا صفحه نمایشش را برای بعضی از اپلیکیشن ها برای کاربرش مطابقت می دهد. اما بدون شک تجربه تماشا کردن ویدیو در این تبلت بی نظیر خواهد بود.

which-is-better-samsung-tablet(5)
which-is-better-samsung-tablet(5)


در ادامه این بخش آسمونی از شما دعوت می کنیم تا در جدول های زیر به صورت دقیق تر با ویژگی های تبلت های سامسونگ آشنا شوید.

جدول مقایسه 8 اینچی

which-is-better-samsung-tablet(1)
which-is-better-samsung-tablet(1)

جدول مقایسه 10 اینچی

which-is-better-samsung-tablet
which-is-better-samsung-tablet

 

نویسنده : سیاوش  8bits.ir

 

برای دانستن اینکه تبلت اندرویدی بهتر است یا ویندوزی، بر روی لینک زیر کلیک کنید :

تبلت اندرویدی یا ویندوزی

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «کدام تبلت سامسونگ بهتر است ؟ گلکسی تب یا نوت و یا پرو؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?