مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  54646 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
موبایلم خراب شده و قرنطینه ام!

موبایلم خراب شده و قرنطینه ام!

تا به حال فکر کرده اید که اگر در این وضعیت گوشی موبایلتان هم از کار بیوفتد باید چه کار کنید؟ شاید در ظاهر خنده...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

چجوری موبایل را تعمیر کنیم؟

تا به حال فکر کرده اید که اگر در این وضعیت گوشی موبایلتان هم از کار بیوفتد باید چه کار کنید؟ شاید در ظاهر خنده دار باشد اما خیلی از ما هرروز به این موضوع فکر میکنیم! بسیاری و یا حتی تمام کارهایی که روزانه باید انجام دهیم در یک دستگاه الکترونیکی هم اندازه با نصف صورتمان رخ میدهند. اگر مهم ترین وسیله تان از کار بیوفتد چطور به کارهای مهمتان برسید؟
نگرانی ندارد. اگر همین الان هم چنین اتفاقی افتاده لازم نیست در دوران قرنطینه از خانه بیرون بروید و در مراکز تعمیر موبایل حاضر شوید! چرا؟ به شما خواهیم گفت.
بسیاری از استارتاپ های شناخته نشده در این زمینه سرویس در محل میدهند. باورش سخت است اما تعمیرکار موبایلتان با شما هرجا که بخواهید قرار ملاقات خواهد گذاشت و مشکل دستگاه تلفن همراه شما را بررسی خواهد کرد. همچنین برای خرید لوازم جانبی مطمئن هم میتوانید وارد این برنامه ها شوید. در بسیاری از این اپلیکیشن ها هم اگر امکان تعمیر توسط تعمیرکار وجود داشته باشد که انجام خواهد شد، اگر نه، باز هم نگرانی ندارد. چون مشکلات پیش پا افتاده و نرم افزاری گوشی موبایلتان را میتوانید با گرفتن راهنمایی های لازم ازهمین تعمیرکارها حل کنید و حتی پایتان را هم از خانه بیرون نگذارید. بازارهای موبایل اماکن بسیار شلوغی هستند و درصورتی که واردشان شویم امکان ابتلایمان بالاست. برای حفاظت از خودمان و اطرافیانمان در خانه میمانیم و انواع سرویس های لازم را همینجا در آسمونی پیدا کنیم.

اگر شما هم تعمیرکار موبایل هستید یا چنین برنامه ای را میشناسید یا صاحب چنین استارتاپی هستید، همینجا میتوانید دیده شوید!

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره موبایلم خراب شده و قرنطینه ام! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «موبایلم خراب شده و قرنطینه ام!» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید