کد مطلب: 41061 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وقتی صداوسیما می‌خواهد مردم ببازند

وقتی صداوسیما می‌خواهد مردم ببازند

به گزارش آسمونی:جشنواره جام‌جم صداوسیما که تنها جشنواره به اصطلاح تعاملی این رسانه غیرتعاملی با مخاطبان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:جشنواره جام‌جم صداوسیما که تنها جشنواره به اصطلاح تعاملی این رسانه غیرتعاملی با مخاطبان است، بار دیگر منجر به رسوایی رسانه ملی شد.

درجریان این جشنواره به یکباره آمار مربوط به رای به برنانه "برنده باش" افزایش یافت. برنامه‌ای که گفته می‌شود محبوب رییس جوان شبکه سوم سیماست.

با توییت وزیر ارتباطات خیلی زود معلوم شد که پای برنامه‌های لوس تلویزیونی درمیان است. همان برنامه هایی که به تعبیر منتقدان صداوسیما، این سازمان را تبدیل به قمارخانه تصویری کرده است.

جالب است که واکنش صداوسیما به این رسوایی تنها یک چیز بوده است: سکوت!

گفته می‌شود هدف از این کلاهبرداری رسانه‌ای، حذف برنامه نود از گردونه رقابت بوده که به بدترین شیوه صورت گرفته است.لاتاری صداوسیمای مِیلی جیب مردم را زد!

براساس این شیوه که به سرعت رسوا شد، ‏رای 1.5میلیون نفر بدون اینکه بدانند به ‎"برنده باش" تعلق گرفت!

اگر این آرا همراه عضویت در اپلیکیشن چلچله باشد، از هر نفر روزانه 500تومان کم می‌شود. در مجموع روزی 750 میلیون تومان و ماهیانه 22.5میلیارد تومان.

شنیده‌ها حاکی از آنست که این عضویت بر اساس قانون VAS، لغو نمی‌شود!

به این ترتیب نه تنها آبروریزی صداوسیما منتهی به دستبردزدن به نظر مردم شده، بلکه پول زیادی را از جیب مردم برداشته که درصورت اثبات این مدعا، نیازمند برخورد سریع قضایی است.

مدیران صداوسیما به‌دنبال این اتفاق، حتی درمیان برنامه‌سازان خود نیز بی تبرو شدند چراکه برنامه ای چون "دورهمی" از ادامه حضور در جشنواره جام‌جم انصراف داده است.

جالب اینجاست که این کلاهبرداری درحالی صورت گرفته که صداوسیما سه روز قبل اجازه یافت با برداشت 2500میلیارد تومانی از صندوق ذخیره ارزی، با پول مردم به اقدامات خود ادامه دهد!

نظر شما درباره رسوایی جشنواره جام‌جم چیست؟ در ادامه مطلب کامنت بگذارید و نظر بدهید.

منبع: خبر فوری

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «وقتی صداوسیما می‌خواهد مردم ببازند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?