کد مطلب: 47187 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قابلیت‌های جدید واتس اپ

قابلیت‌های جدید واتس اپ

واتساپ یکی از بهترین نرم‌افزارهای پیام رسانی در سراسر جهان است و از استقبال زیادی برخوردار شده. صاحب امتیاز این پیام‌رسان نیز فیسوبک است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماه پیش بود که آپدیت جدید این نرم‌افزار عرضه شد. در این بروزرسانی قابلیت جدیدی عرضه شده بود که شما می‌توانستید با استفاده از حسگر اثر انگشت قفل نرم‌افزار را باز کنید.

این کمپانی خبر از آپدیت جدید و قابلیت‌هایی جدید هم برای iOS و هم Android داد. در این مطلب آسمونی این قابلیت‌های جدید را معرفی می‌کنیم.

  1. وارد یک حساب شدن از چند دستگاه مختلف: این قابلیت بسیار مناسبی است و می‌تواند خیلی مفید باشد. وقتی کسی چند گوشی دارد دیگر نیاز نیست برای وارد حساب شدن در یکی از آن‌ها از قبلی خارج شود.
  2. قابلیت بومرنگ (همانند اینستاگرام): بومرنگ بدون شک یکی از قابلیت‌های بسیار جذاب اینستاگرام است. حالا انتظار می‌رود واتساپ نیز در آپدیت جدیدش این قابلیت را اضافه کند.
  3.  حالت شب برای برنامه: این قابلیت به احتمال قوی به برنامه اضافه شود و با عوض کردن و تیره کردن رنگ‌ها فشار را از روی چشم ها برمی‌دارد و باعث می‌شود در نور کم یا شب بدون فشار زیاد به چشم بتوانید از نرم‌افزار استفاده کنید.
  4. تماس گرفتن از طریق دستیار صوتی گوگل: این قابلیت واتساپ در نسخه اندروید عرضه می‌شود. شما می‌توانید با گفتن دستور به دستیار صوتی گوگل در واتساپ تماس بگیرید.
  5. پخش کردن پیام صوتی از قسمت اعلان‌ها (Notification): این قابلیت به گفته شرکت برای کاربران آیفون عرضه خواهد شد، هیچ حرفی در مورد کاربران اندروید زده نشده. شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید پیغام صوتی را بشنوید و چت را باز نکنید.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «قابلیت‌های جدید واتس اپ»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 9 = ?