کد مطلب: 13537 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واتس اپ برای همیشه رایگان شد!

واتس اپ برای همیشه رایگان شد!

1394/10/29به گزارش آسمونی: اگر از سرویس پیام رسان واتس اپ استفاده می کنید حتما با پیام های گاه و بیگاه این برنامه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

WhatsApp is free forever!
WhatsApp is free forever!

1394/10/29

به گزارش آسمونی: اگر از سرویس پیام رسان واتس اپ استفاده می کنید حتما با پیام های گاه و بیگاه این برنامه درباره به پایان رسیدن زمان استفاده رایگان از آن مواجه شده اید. البته شاید این تکنیک واتس اپ داخل ایران به خوبی جواب نداده باشد، اما کاربران بین المللی می بایست سالیانه مبلغ ناچیز 1 دلار (یا 1 پوند) را برای استفاده از آن پرداخت می کردند. با این حال همین مبلغ ناچیز هم حالا برداشته شده و واتس اپ برای همیشه رایگان شده است.

البته اگر منطقی به قضیه نگاه کنیم کار واتس اپ از همان ابتدا هم بسیار عجیب بود. چون در حال حاضر سرویس های رایگان بسیار زیادی در سراسر جهان وجود دارند (مانند تلگرام) که همه کارهایی که واتس اپ انجام می داد را اجرا می کنند و بعضا امکانات بیشتری هم در اختیار آنها قرار می دهند. با این حال واتس اپ همیشه جزو محبوب ترین برنامه های شبکه های اجتماعی بوده و حالا تصمیم گرفته هزینه سالانه 1 دلاری را حذف کند. دلیل اصلی واتس اپ برای این کار هم به این صورت اعلام شده که بسیاری از کاربران این پیام رسان در نقاط مختلف جهان اصلا دسترسی به کارت های اعتباری بین المللی ندارند که بخواهند 1 دلار سالیانه را پرداخت کنند و همین می تواند باعث تصمیم آنها به تغییر برنامه پیام رسان مورد استفاده شود.

در اطلاعیه واتس اپ آمده که آنها قصدی برای نمایش تبلیغات مزاحم هم ندارند و از طرف دیگر تصمیم گرفته اند ویژگی های جدید دیگری را هم به برنامه اضافه کنند تا کاربران از گروه های مختلف بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. البته اطلاعات بیشتری درباره این ویژگی های جدید داده نشده ولی به نظر می رسد با انجام تغییرات واتس اپ بتواند تعداد کاربران خود را از مقدار فعلی نیز بیشتر کرده و رتبه اول خود در بین برنامه های پیام رسان را برای چندین سال بعد نیز تضمین کند. واتس که در سال 2014 با قیمت 22 میلیارد دلار توسط فیسبوک خریداری شد محبوب ترین برنامه پیام رسان در دنیا است و در تعداد بسیار زیادی از پلتفرم ها از شامل اندروید، iOS، ویندوزفون، Blackberry OS و حتی سیمبین و Nokia S40 نیز در دسترس کاربران قرار دارد.

<p><strong>در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره&nbsp; <span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">70705154</span><span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">-021</span>&nbsp;تماس بگیرید.</strong></p>

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «واتس اپ برای همیشه رایگان شد!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 9 = ?