کد مطلب: 52860 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واتس اپ، قابلیت چت‌های ویدیویی گروهی را به 8 عضو افزایش داد

واتس اپ، قابلیت چت‌های ویدیویی گروهی را به 8 عضو افزایش داد

در دنیای این روز‌ها که مجبوریم در سایه کرونا فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنیم، برقراری ارتباط با افراد دیگر از طریق شبکه‌های اجتماعی و سیستم‌های هوشمند بسیار رایج شده است. یکی از اپ‌های ارتباطی محبوب این روزها، واتس اپ است. اکنون واتس اپ ظرفیت‌های ارتباطی خود را افزایش داده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واتس اپ، قابلیت چت‌های ویدیویی گروهی را به 8 عضو افزایش داد - WhatsApp has increased the capability of group video chats to 8 members واتس اپ، قابلیت چت‌های ویدیویی گروهی را به 8 عضو افزایش داد - WhatsApp has increased the capability of group video chats to 8 members

به گزارش آسمونی : مایکروسافت و گوگل برای برگزاری کنفرانس ویدئویی، سیستم عامل‌های خاص خود را دارند، اما واتس اپ نیز می‌خواهد به بازی بپیوندد.

سرویس فیس بوک در نظر دارد تا عملکرد چت تصویری گروهی خود را گسترش دهد تا حداکثر 8 عضو داشته باشند. این برنامه در حال حاضر در نسخه بتا ارائه شده است، اما آزمایش کنندگان در iOS و اندروید می‌توانند آن را بارگیری کنند.

در اوایل ماه جاری، واتس اپ شروع به تماس‌های ویدیویی حداکثر 4 نفری کرد و اکنون قصد دارد حد مجاز را دو برابر افزایش دهد. با این حال، با توجه به اینکه این ویژگی هنوز در نسخه بتا اس، ممکن است مدتی طول بکشد تا به همه کاربران برسد. همچنین محدودیت‌هایی برای افرادی که از نسخه قدیمی استفاده می‌کنند وجود دارد.

برخی می‌گویند این افزایش اعداد موقتی است و احتمالا فقط برای این است که افراد بیشتری بتوانند از اجتماع دور شوند.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «واتس اپ، قابلیت چت‌های ویدیویی گروهی را به 8 عضو افزایش داد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?