هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت؛ از گل مارادونایی نوروزی تا | آسمونی
کد مطلب: 3508 درج نظر
هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت؛ از گل مارادونایی نوروزی تا سوتی‌های‌ پیاپی‌ فردوسی‌پور!

هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت؛ از گل مارادونایی نوروزی تا سوتی‌های‌ پیاپی‌ فردوسی‌پور!

تاریخ خبر : 1391/12/01در بخش نخست برنامه 90 صحنه‌های کوتاهی از سه بازی‌ معوقه لیگ برتر  به تصویر کشیده شد.محمد...
زمان مطالعه: 5 دقیقه

 

تاریخ خبر : 1391/12/01

در بخش نخست برنامه 90 صحنه‌های کوتاهی از سه بازی‌ معوقه لیگ برتر  به تصویر کشیده شد.

محمد فنایی کارشناس داوری بر این باور بود که در بازی پرسپولیس و گهر گل هادی نوروزی به گهر را هند تشخیص داد اما این مهاجم در تماس تلفنی همچنان بر صحت گل خود تاکید داشت در ضمن پنالتی بسود پرسپولیس صحیح بود.

جالب این که تصاویر پخش شده نمایانگر خطای هند مهاجم پرسپولیس بود وی در تماس تلفنی بار دیگر تاکید کرد که با سر گلزنی کرده و توپ به دست وی هیچ برخوردی نداشته است.

در ادامه برنامه عکس هایی هم از این صحنه توسط فرشاد عباسی نشان داده شد که مشخص بود این گل با دست به ثمر رسید. فنایی گفت:تشخیص این صحنه خیلی دشوار بود.حتی گزارشگر بازی هم متوجه نشد.

در ضمن در بازی پرسپولیس برابر سپاهان یک پنالتی یسود پرسپولیس گرفته نشد ، اخراج بازیکن سپاهان صحیح بود و یک بازیکن دیگر سپاهان یعنی ابراهیمی هم باید کارت قرمز می گرفت .

مسئول مدارس پایه‌ی رئال مادرید در تمرین پرسپولیس 

 در ادامه برنامه عادل فردوسی پور از قول مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت : مسئول مدارس پایه‌ی رئال مادرید  که دیشب به تهران آمده ،  از تمرین پرسپولیس بازدید خواهند کرد تا ضمن بررسی تمرینات این تیم امکانات ورزشگاه درفشی‌فر و امام‌رضا بازدید کنند. پس از این مذاکرات با رویانیان انجام خواهد شد و در صورت انجام توافقات نهائی، این نمایندگی با عاملیت باشگاه پرسپولیس به ثبت خواهد رسید.

هواداران پرسپولیس به من لطف دارند

نیلسون دروازه بان برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس دعوت شد و در گفتگوی ویژه در برنامه 90 بود.  

بنا بر این گزارش، نیلسون در ابتدا درباره نحوه پرسپولیسی شدنش گفت: بعد از دعوت آقای ژوزه دوست داشتم همیشه در زندگی خودم چالش داشته باشم و به همین دلیل این دعوت را قبول کردم. وی درباره سابقه بازیگری اش در تیم های خارجی گفت: در تیم های زیر 17 سال و زیر 23 سال برزیل بازی کردم. در تیم های سانتاکروز، نائوچین و سایر تیم های برزیل بازی کردم.  

این دروازه بان برزیلی در پاسخ به این سوال که آیا زبان فارسی را یاد گرفته یا نه گفت: هنوز فارسی یاد نگرفته ام و چند کلمه لغت یادگرفته ام. کلماتی چون، برو جلو، بریم و این کلمات را یاد گرفته ام.  

وی درخصوص برخورد گرم خود با عوامل برنامه نود اظهار داشت: من از حضور در این برنامه و حضور در بین عوامل این برنامه لذت بردم.  

نیلسون در پاسخ به این سوال که کدام گل از نظر وی به عنوان زیباترین گل دو ماه اخیر محسوب می شود، عنوان کرد: به نظر من گل مارکوس یکی از قشنگ ترین گل های این لیگ است.  

وی افزود: در پرسپولیس من را خیلی تحویل گرفتند. وقتی ژوزه رفت احساس کردم که دارم عقب نشینی می کنم اما بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس به من محبت زیادی داشتند. وی همچنین گفت: مردم در خیابان وقتی در رستوران هستم یا وقتی در خیابان در حال خرید هستم همواره به من لطف دارند.

در ادامه برنامه گزارشی از مراسم تشییع جنازه علی ابوطالب پیشکسوت فوتبال کشورمان و حضور اهالی فوتبال در این مراسم پخش شد.

از حرف های من بد تعبیر شد !

سرپرست تیم فوتبال فجر سپاسی درباره اظهاراتی که بعد از بازی با استقلال داشت عنوان کرد: از من سوال کردند که بازی چطور بود که من پاسخ دادم شکست سنگینی بود و بچه ها در اندازه های خود تبودند! از همین رو از حرف های من مسئله دیگری برداشت شده است.  
محمد عاری در این باره خاطر نشان کرد: من گفتم آنهایی که علیه آقای نظری شعار دادند برایشان شائبه ایجاد شده که نظری، در بازی کم کاری کرده است. و الا آقای نظری برای تیم ما زحمات زیادی کشیده اند.

ماجرای لنگ زورخانه و پرسپولیس !

دوربین نود در خصوص صحبت عجیب و غریب رویانیان در زورخانه، سراغ سعید شیرینی و یحیی گل محمدی رفت.  شیرینی درباره این اظهارات رویانیان گفت: منظور آقای رویانیان لنگ زورخانه بود که وسیله ای برای پهلوانان است.

گل محمدی نیز در پاسخ به این سوال که نظرش درباره اظهار نظر رویانیان چیست، پاسخ داد: این مسائل مربوط به گذشته و قدیم تر هاست و من نظری در این باره ندارم.

پرتاب سنگ کار هواداران ما نبود!

قائم مقام باشگاه گهر دورود در تماس تلفنی با برنامه 90 از ناداوری های صورت گرفته علیه باشگاه گفت: مشکل باشگاه ما چیست که هم در بازی رفت و هم در بازی برگشت داوری به ضرر ما باشد. مطمئن هستیم که .  پرتاب سنگ کار هواداران ما نبود

وی خاطر نشان کرد: مهم رنگ دل ما و بازیکنان ما است که سفید است. در جلسات قبل از بازی ما رنگ لباس ها را هماهنگ می کنیم. باید ناظران فدراسیون اگر نکته ای دارند آن را تذکر دهند. 

حرکت بنگر در برابر تماشاگران سپاهان

محسن بنگر بعد از زده شدن گل تیم فوتبال پرسپولیس، خود خطاب به هواداران سپاهان حرکتی را انجام داد.  این حرکت محسن بنگر با شکایت باشگاه سپاهان همراه شده است.  

هیئت مدیره باشگاه با استعفای کاظمی موافقت نکردند

خسرو ابراهیمی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در ارتباطی تلفنی با برنامه گفت: ما در این فصل شرایط خاصی داشتیم و در نیم فصل با توجه به مصوبه هیئت مدیره توانستیم تیم را کمی تقویت کنیم اما جدای از این مسائل نکته دیگری که در فوتبال ما وجود دارد شانس است. تیم ما شانس ندارد اما برخی تیم ها شانس زیادی دارند و گل هایی می زنند که فقط با خوش شانسی همراه است.

وی در ادامه گفت: اعضای هیئت مدیره باشگاه با استعفای کاظمی موافقت نکردند و وی کماکان به کار خود در تیم ذوب آهن ادامه می دهد ما امیدوار هستیم که در بازی های باقی مانده بتوانیم نتایج بهتری بگیریم و تیم قدیمی ذوب آهن در لیگ برتر ماندگار باشد.

آخرین مهمان تلفنی برنامه نود فیروزی سرمربی تیم نفت آبادان بود. وی گفت: فوتبال تنها دلخوشی مردم آبادان است. مردم آبادان به تیمشان تعصب دارند و با حمایتهایی که شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی در این فصل از تیم نفت کرده باید نتایج بهتری می گرفتیم.

در بخش پایانی، بازیهای تیمهای دسته یک پخش شد

پرسش و پاسخ نظرسنجی

پرسش نظرسنجی 90 این بود که بهترین گل دوماه اخیر کدام گل بود 1- برهانی 2-پرویچ 3- ترکاشوند 4- رفیعی 5- سید صالحی 6- عرب در این نظرسنجی، نزدیک 57 درصد گل پرویچ از پرسپولیس را بعنوان برترین گل برگریدند و نزدیک 25 درصد گل برهانی را انتخاب کردند و مابقی، به گزینه‌های دیگر رای دادند.

* سوتی های فردوسی پور

عادل فردوسی پور برخی مواقع در پایان سال بخش هایی از اتفاقات جالب رخ داده در برنامه 90 را به تصویر می کشد و در صورتی که در پایان سال 91 نیز چنین برنامه ای داشته باشد می تواند از برنامه این هفته خود به خوبی استفاده کند.

در اوایل برنامه و در حالی که مجری 90 مشغول ارائه اطلاعاتی در خصوص تیم های راه آهن و گهر بود تلفن همراهش زنگ خورد که خنده وی را در پی داشت.

استرس ناشی از زنگ خوردن تلفن در برنامه زنده باعث شد تا فردوسی پور تعادل خود را نیز از دست بدهد و نزدیک بود از صندلی خود سقوط کند!

وی در این شرایط نیز یادش افتاد که هنوز میهمان برنامه (محمد فنایی) را معرفی نکرده است و کارشناس برنامه نیز از وی خواست بیشتر مراقب خودش باشد.

فردوسی پور دقایقی بعد از فنایی سوالی پرسید که فراموش کرد جواب آن را از او بگیرد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت؛ از گل مارادونایی نوروزی تا سوتی‌های‌ پیاپی‌ فردوسی‌پور! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «هر آنچه در برنامه دیشب 90 گذشت؛ از گل مارادونایی نوروزی تا سوتی‌های‌ پیاپی‌ فردوسی‌پور!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 6 = ?