کد مطلب:  20073 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عامل حمله برلین در کیفش چه داشت؟

عامل حمله برلین در کیفش چه داشت؟

به گزارش آسمونی: یک مقام امنیتی ایتالیایی اطلاعات جدیدی از عامل حمله برلین افشا کرد. به نقل از شبکه العالم،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

what-was-in-the-invasion-of-berlin-purse
what-was-in-the-invasion-of-berlin-purse

به گزارش آسمونی:

یک مقام امنیتی ایتالیایی اطلاعات جدیدی از عامل حمله برلین افشا کرد.
به نقل از شبکه العالم، به گفته یک مقام مسئول در دستگاه اطلاعات ایتالیا، از ساک دستی "انیس العامری" مظنون حمله تروریستی برلین آلمان، حدود یک هزار یورو و مقداری لوازم شخصی کشف شده است.

این مقام مسئول سرویس اطلاعات انگلیس فاش کرد انیس العامری عامل حمله تروریستی بازار عید میلاد در برلین، تقریبا بیش از یک هزار یورو با خود حمل می کرد و در عین حال تلفن همراه یا مدرک شناسایی همراه نداشت.

سی ان ان در گزارشی نوشت: این مسئول اطلاعات ایتالیا که خواست نامش فاش نشود، گفت: دوربین های مدار بسته توانستند فرد مظنون را هنگام تردد در ایستگاه های قطار شهرهای تورین و میلان، کنترل کنند.

منابع خبری ایتالیایی روز جمعه به نقل از یک منبع امنیتی اعلام کردند انیس العامری روز جمعه در حومۀ شهر میلان در شمال ایتالیا به ضرب گلوله کشته شده است. به گفته منابع خبری پس از آنکه پلیس از مظنون حمله به بازار برلین، کارت شناسایی خواست، این فرد با شلیک گلوله پلیس را زخمی کرد.

ساعاتی قبل نیز وزیر کشور ایتالیا در یک نشست خبری اعلام کرد مردی که در میلان کشته شده، بدون شک همان مظنون حمله در برلین است.

رسانه های ایتالیا جمعه اعلام کردند انیس العامری مظنون حمله برلین، میان سالهای 2011 تا 2015 مدت چهار سال را به علت اتهام آتش سوزی یک مدرسه در ایتالیا زندانی بوده است.

خاطرنشان می شود دوشنبه‌شب کامیونی با حمله به شهروندان آلمانی در یک بازار کریسمس در برلین، پایتخت آلمان، شماری از آنان را زیر گرفت که بر اثر این حادثه 12 نفر کشته شدند. گروه تروریستی داعش مسئولیت این حمله را برعهده گرفت. در پی این حادثۀ تروریستی و فرار عامل آن، موجی از رعب و وحشت از تکرار اقدام تروریستی از سوی این قاتل فراری سراسر آلمان و حتی اروپا را فراگرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره عامل حمله برلین در کیفش چه داشت؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «عامل حمله برلین در کیفش چه داشت؟» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید