کد مطلب:  57028 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آنچه پرسپولیسی ‌ها باید از داور فینال بدانند/ قطری با رگ و ریشه ایرانی

آنچه پرسپولیسی ‌ها باید از داور فینال بدانند/ قطری با رگ و ریشه ایرانی

این داور اصلیتی ایرانی دارد و ریشه خانواده پدری او به بندرعباس و جنوب ایران برمی‌گردد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

داور بین‌المللی سابق ایران از داور دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا تعریف و تمجید کرد.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا عبدالرحمن جاسم، داور قطری به عنوان داور فینال لیگ قهرمانان آسیا در این فصل - که قرار است روز شنبه بین دو تیم فوتبال  پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره ‌جنوبی در دوحه قطر برگزار شود - انتخاب شده است.

رضا سخندان، داور بین‌المللی سابق ایران که سابقه همکاری با این‌داور را دارد اظهار کرد: این داور اصلیتی ایرانی دارد و ریشه خانواده پدری او به بندرعباس و جنوب ایران برمی‌گردد. او در جام جهانی 2018 روسیه در لیست داوران چهارم و VAR بود اما با پیشرفت قابل توجهش، در جام جهانی قطر در لیست داوران اصلی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: او فاصله زیادی با علیرضا فغانی دارد اما از نظر کیفیتی می‌توان او را دومین داور برتر آسیا در سال‌های اخیر دانست. او چند جام بین‌المللی بیرون قاره‌ای را سوت زده و یکی از امیدهای کنفدراسیون آسیا برای جام جهانی بعدی است و به همین دلیل نیز این بازی به او داده شده است.

سخندان در خصوص ویژگی‌های داوری او گفت: جاسم داور پر کارتی نیست و معمولا ابتدا به تذکر بسنده کرده و در مراحل بعد از کارت‌های خود استفاده می‌کند. او عادت ندارد که در طول بازی ارتباط زبانی با بازیکنان برقرار کند و سعی می‌کند تمرکزش را روی صحنه‌ها بگذارد و هر جا که لازم باشد به بازبکنان اخطار دهد. به نظرم او گزینه مناسبی برای قضاوت فینال بود و امیدوارم داوری بی‌حاشیه‌ای را پشت سر بگذارد.

: برای دریافت مشاوره درباره آنچه پرسپولیسی ‌ها باید از داور فینال بدانند/ قطری با رگ و ریشه ایرانی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آنچه پرسپولیسی ‌ها باید از داور فینال بدانند/ قطری با رگ و ریشه ایرانی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید