ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  27493 
درج نظر
تبلیغات ویدیویی چیست؟

تبلیغات ویدیویی چیست؟

تبلیغات ویدئویی یکی از جذاب‌ترین راه‌هایی است که تبلیغ‌دهندگان می‌توانند برای جذب مخاطب از آن استفاده...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تبلیغات ویدیویی چیست؟
تبلیغات ویدیویی چیست؟


تبلیغات ویدئویی یکی از جذاب‌ترین راه‌هایی است که تبلیغ‌دهندگان می‌توانند برای جذب مخاطب از آن استفاده کنند. چرا که ویدئو از المان‌های سمعی و بصری استفاده می‌کند تا نظر مخاطبان را به خود جلب کند و نسبت به متن، اطلاعات زیادی را در مدت زمان کمتری منتقل می‌کند. اگر می خواهید در مورد تبلیغات ویدئویی بیشتر بدانید این بخش آسمونی را حتما مطالعه نمایید چرا که به معرفی تبلیغات ویدئویی، انواع تبلیغات ویدئویی و اطلاعات کاملی در مورد تبلیغات ویدئویی می پردازیم.

آینده تبلیغات اینترنتی، در انحصار تبلیغات ویدیویی خواهد بود. این جمله را در همین ابتدا، نقدا از ما بپذیرید.

با گسترش اینترنت و افزایش کاربران این جامعه، هر روزه ایده های مختلفی برای کسب درامد از این ماشین پول سازی ایجاد شده که تعدادی از آنها تحقق پیدا می کند و تعدادی از آنها هم شکست خورده یا به آینده ای نزدیک موکول می شود. از اوایل سال 1390، صحبت هایی از نسل جدید تبلیغات اینترنتی شده بود که قادر است دید بهتری را نسبت به تبلیغات اینترنتی ایجاد کند. اما به دلیل مشکلات موجود در بستر اینترنت و کمبود سرعت، این ایده در داخل ایران فقط در حد حرف باقی ماند و به آینده موکول شد.

چرا تپسل

تپسل، سرویس تبلیغات هوشمند در اپلیکیشن‌های موبایل است که یکی از خدمات آن نمایش تبلیغات ویدئویی است.

what-is-video-advertising
what-is-video-advertising


تپسل، با نمایش کاربرپسند تبلیغات ویدئویی درون اپلیکیشن، جریان درآمدی جدیدی برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند و با ارائه‌ی راهکارهای بازاریابی دیجیتال و هدفمند به تبلیغ‌دهندگان، رشد کسب‌وکار آن‌ها را تضمین می‌کند.

انواع تبلیغات ویدئویی

تپسل مدل‌های مختلف تبلیغات دارد و تبلیغات خود را در قالب تبلیغات ویدئویی مبتنی بر جایزه(rewarded video ad.)، تبلیغات بینابینی(interstitial video ad.)، تبلیغات پیش‌نمایشی(pre-roll ad.) و تبلیغات هم‌نما(native video ad.) به مخاطبان نشان می‌دهد.

تبلیغات ویدئویی تپسل تمام نیازهای تبلیغ‌دهندگان را برآورده می‌سازد و تبلیغ‌دهندگان می‌توانند محصول خود را از طریق برندسازی با نمایش تبلیغ(CPV)، هدایت به صفحه فرود با کلیک بر تبلیغ (CPC)، جذب کاربر با کیفیت در حجم زیاد با نصب اپلیکیشن (CPI) یا انجام فعالیت‌های تعریف‌شده(CPA) مانند عضویت، استفاده از خدمات و …  به مخاطبان خود معرفی کنند.

تیم کمپین‌های تبلیغاتی تپسل برای هر کمپین تبلیغاتی یک بنر متناسب با آن طراحی می‌کنند و در انتهای هر ویدئو قرار می‌دهند. بر روی این بنرها یک دکمه فراخوانی برای عمل(CTA) قرار داده می‌شود که مخاطبان را به نصب یک اپلیکیشن، رفتن به یک صفحه فرود، عضویت در یک سامانه و … تشویق می‌کند.

تبلیغات ویدیویی چیست؟
تبلیغات ویدیویی چیست؟


پیشرفت تبلیغات ویدیویی به مرور زمان :

پس از بهبود نسبی کیفیت و سرعت اینترنت کشور، گسترش سایت های ویدیو محور و ... دوباره از تبلیغات ویدیویی صحبت شد و شرکت های تبلیغاتی به دنبال اجرایی کردن این ایده در ایران شدند. در اوایل سال 1393 این شاخه از تبلیغات به خوبی در وب سایت های فارسی گسترش پیدا کرد و توانست به جامعه ای مستقل برای تبلیغات اینترنتی تبدیل شود.

در ابتدا تبلیغات ویدیویی تنها به چند ثانیه ابتدایی فیلم های موجود در وب سایت ها کفایت می کرد و هر کاربر زمانی که بر روی یک فیلم کلیک می کرد، در چند ثانیه اول اون فیلم، تبلیغی را نگاه می کرد و بعد از مشاهده آن تبلیغ، فیلم مورد نظر اجرا می شد.

اما به مرور زمان، این نسل از تبلیغات نیز پخته تر شده و ایده های جدیدی به این شاخه اضافه شده است. به شکلی که امروزه تبلیغات ساده گذشته به تبلیغات بسیار پیشرفته در داخل اپلیکیشن ها تبدیل شده است.

در شرکت های تبلیغاتی ایرانی و خارجی، تبلیغات ویدیویی به شکل های مختلفی انجام می شود که برخی از آنها در داخل ایران کاربردی ندارد و برخی از آنها هم به تازگی وارد این شبکه ها شده است.

 
نظر خود را درباره «تبلیغات ویدیویی چیست؟» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره تبلیغات ویدیویی چیست؟ فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید