کد مطلب:  56216 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای سوپرمن شدن ترامپ چیست ؟

ماجرای سوپرمن شدن ترامپ چیست ؟

ترامپ این ایده را مطرح کرد که با حالتی ضعیف و بی‌رمق از بیمارستان خارج شود و سپس تی‌شرت سوپرمنی را که زیر پیراهنش پوشیده به نمایش بگذارد؛ اقدامی که به گفته وی سمبل قدرت است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

پس از ابتلای دونالد ترامپ به ویروس کرونا، وی بارها به دلایل کارهای عجیبش، سوژه شبکه های اجتماعی شده است. ولی این بار سوژه شدنش کمی متفاوت است. در ادامه ی این پست آسمونی ماجرا را به نقل از ایسنا ببینید.

براساس گزارش نیویورک‌ تایمز، رئیس جمهوری آمریکا قصد داشت به هنگام خروج از بیمارستان «والتر رید» نقش «کلارک کنت» شخصیت تخیلی در فیلم‌های کمیک را که تبدیل به سوپرمن می‌شد تقلید کند و با باز کردن دکمه پیراهنش، تی‌شرت سوپرمنی را که زیر آن پوشیده بود، نشان دهد!

ماجرای سوپرمن شدن ترامپ چیست ؟
ماجرای سوپرمن شدن ترامپ چیست ؟

روزنامه نیویورک‌تایمز شنبه به نقل از منابع آگاه گزارش داد: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان چندین تماس تلفنی از داخل بیمارستان والتر رید این ایده را مطرح کرد که با حالتی ضعیف و بی‌رمق از بیمارستان خارج شود و سپس تی‌شرت سوپرمنی را که زیر پیراهنش پوشیده به نمایش بگذارد؛ اقدامی که به گفته وی سمبل قدرت است.

ظاهرا ترامپ در چندین تماس تلفنی درباره این ایده صحبت کرده بود اما در نهایت این کار انجام نشد.

این گزارش روزنامه ‌نیویورک تایمز درست همان روزی منتشر شد که ترامپ برای نخستین بار از زمان بازگشتش از بیمارستان والتر رید به کاخ سفید پس از سه شب بستری شدن در این بیمارستان برای درمان بیماری کووید-19، در ملاءعام حاضر شد.

روزنامه نیویورک‌تایمز گزارش داد: ترامپ که روز شنبه به مدت کمتر از 20 دقیقه سخنرانی کرد، بانداژ هم بر روی دستش داشت که یادآور درمان‌ها و تزریق‌هایی بوده که او در روزهای اخیر دریافت کرده بود.

این ایده رئیس جمهوری آمریکا با تمسخر کاربران توییتر همراه شد.

یکی از کاربران نوشت: «خب ببینید در آسمان پرنده هست، هواپیما هست، دونالد ترامپ هم هست؟»

کاربر دیگری نوشت: «یادآوری می‌کنم که سوپرمن یک سگ هم داشت. در ضمن او یک مهاجر بود.»

یک کاربر دیگر هم نوشت: واقعا سوپرمن؟! راحت باش!

پزشکان ترامپ گفته‌اند که به این رئیس جمهوری در طول درمانش داروی استروئید داده شده که یک داروی ضد ویروسی و یک روش درمانی با آنتی‌بادی است.

ترامپ یک روز پیش از ترخیص از بیمارستان والتر رید به خاطر خروج کوتاه از این مرکز درمانی نظامی برای دست تکان دادن برای طرفدارانش مقابل آنجا به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

و بعد از آن هم ترامپ به محض بازگشت به کاخ سفید به خاطر ژست گرفتن در مقابل دوربین خبرنگاران آن هم بدون ماسک و سپس ورود به محل اقامتش باز هم بدون ماسک به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود.

نظر خود را درباره «ماجرای سوپرمن شدن ترامپ چیست ؟» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید