کد مطلب:  43470 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
زندگیهای لاکچری ، از رویا تا واقعیت

زندگیهای لاکچری ، از رویا تا واقعیت

لاکچری در واقع کلمه انگلیسی Luxury است که ما در طول سالیان دراز مخفف آن را تلفظ می‌کردیم و می‌گفتیم لوکس Lux،...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

لاکچری در واقع کلمه انگلیسی Luxury است که ما در طول سالیان دراز مخفف آن را تلفظ می‌کردیم و می‌گفتیم لوکس Lux، لوکس یعنی تجملی عامرانه بخواهیم بگوییم لوکس برابر است با بنز در واقع با وجودی که لوکس یک واژه لاتین به معنای تجملی است اما در زبان پارسی مانند یک کلمه پارسی با آن برخورد میشود. لوکس گرایی یا لاکشری «Luxury» به معنای شکلی از زندگی است که در آن فرد ترجیح میدهد اجناس لوکس را بخرد. اگر به سبک زندگیهای لاکچری علاقه دارید این بخش آسمونی را بخوانید چرا که در مورد زندگیهای لاکچری که برخی افراد دارند صحبت می کنیم.

زندگیهای لاکچری ، از رویا تا واقعیت
زندگیهای لاکچری ، از رویا تا واقعیتزندگیهای لاکچری ، از رویا تا واقعیت

لاکچری یعنی چی؟

لاکچری از کلمه انگلیسی Luxury به معنای لوکس گرایی است. اگه دقت کنی  Lux، به معنای لوکس که در زبان پارسی هم استفاده میشه. لاکچری «Luxury» به معنای شکلی از زندگی است که در اون افراد ترجیح میدن که اجناس لوکس رو بخرن! در واقع به دنبال گرانقیمت ترین و لوکس ترین اجناس هستن و با خرید این نوع کالا ها حس برتری و امتیاز بیشتری نسبت به هم رده های خود در جامعه هستن!  نکته جالب اینجاست که گران بودن یکی از شاخص های لاکچری است، در حالی‌ که ممکنه کیفیت مطلوب رو نداشته باشه!

آدمهایی لاکچری چه مدل آدمهایی هستند؟

 آدم هایی هستن که اهل چونه زدن در مورد قیمت نیستن و براشون قیمت اهمیت نداره! اما در مورد برند محصولی که میخرن خیلی وسواس به خرج میدن! در واقع براشون اسم و رسم مهمتر از قیمت کالا و جنس مورد نیازشون است. افراد لاکچری داشتن یک زندگی لاکچری و لوکس رو حق خودشون میدونن و  اصرار هم دارن که به هر شکلی که شده، این تمایز و خاص بودنشون رو به خودشون و به دیگران ثابت کنن! به هر حال آدمهای خوش درآمد و مایه دار برای داشتن یه زندگی لاکچری دست و دلباز تر هستن و ترجیح میدن که از ثروتشون برای داشتن چنین زندگی بهره مند بشن.

what-is-luxury-lifestyle
what-is-luxury-lifestyle

خودروهای لاکچری از نیاز های اصلی افراد لاکچری پولدار

اگه دقت کرده باشی، افراد پولداری مثل فوتبالیست ها، تاجران، سرمایه گذاران، کارخانه داران و.. جزو افراد لاکچری هستن که خودروهای لاکچری زیبایی هم دارن. همچنین خرید هایی مثل: ساعت ها، جواهرات، مبلمان و وسائل خانگی و همین طور هتل ها و رستوران ها از کالاها و خدمات لاکچری به حساب میان. اما جالبه بدونی که تب تجمل گرایی فقط پولدارها و خوش درآمدها رو نگرفته، حتی میتونی توی خونه های افراد کم درآمد هم  وسایل مشخص خاصی رو پیدا کنی که فقط به خاطر لوکس و لاکچری بودن خریداری شده!!

خونه های لاکچری با معماری فوق العاده زیبا برای داشتن یک زندگی لاکچری

به گزارش آسمونی خونه های لوکس با معماری و طراحی فوق العاده زیبا یکی دیگه از وسایلی است که لاکچری ها رو نسبت به بقیه طبقات جامعه متمایز میکنه. افراد لوکس گرا تمایل دارن که دکوراسیون خونه و وسایلی که برای دکور استفاده میشه از بهترین برندها و بهترین نام های تجاری تهیه بشه. خونه های این مدل افراد هم در نوع خودش دیدنی و جذابه.

زندگیهای لاکچری ، از رویا تا واقعیت
زندگیهای لاکچری ، از رویا تا واقعیت

ساعت های لاکچری با برندهای خاص و مشهور

ساعت جزو ضروریاتیه که افراد لاکچری حتما چندتا برند خاص و معروف ازش رو دارن. برای داشتن یک زندگی لاکچری به نظر میرسه که ساعت های زیبا و مارک دار برای لاکچری ها جذابیت خاصی داره و ترجیح میدن با تیپ و لباس خودشون ساعت های ست مختلفی داشته باشن!

گوشی های لاکچری از مهم ترین نیازهای یک زندگی لاکچری

گوشی که امروزه یکی از مهم ترین نیازهای هر فردی است. برای افراد لاکچری هم مهمه که بهترین مدل گوشی رو برای خودشون داشته باشن. مثلا مارک اپل یکی از برند هاییه که لاکچری ها بهش تمایل دارن، هر چند افراد دیگه ای هم برای اینکه سری بین لاکچری ها داشته باشن این نوع گوشی رو خریداری میکنن.

: برای دریافت مشاوره درباره زندگیهای لاکچری ، از رویا تا واقعیت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زندگیهای لاکچری ، از رویا تا واقعیت» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید