سه شنبه 6 خرداد 1399
کد مطلب: 53484 درج نظر
سامانه امتا چیست؟
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سامانه امتا سامانه امتا  سامانه احراز مشتریان تجارت الکترونیکی (اِمتا)، با درخواست کاربران و احراز...
سرفصل های این مطلب:[بستن]

سامانه امتا

سامانه امتا سامانه امتا

 سامانه احراز مشتریان تجارت الکترونیکی (اِمتا)، با درخواست کاربران و احراز اطلاعات هویتی، مکانی، تماسی، اعتباری و غیره آنها از طریق پایگاه‌های اطلاعاتی حاکمیتی به صورت آنلاین و اختصاص حساب کاربری یکتا، امکان ورود آنها به وب‌سایت‌ کسب‌وکارها را از طریق افزونه این سامانه نیز فراهم آورده است.

با استفاده از این سامانه، دیگر لازم نیست مشتریان در وب‌سایت‌های کسب‌وکارهای گوناگون ثبت نام کنند و نام کاربری و و رمز عبورهای متعدد را به خاطر بسپارند و اجازه سطح دسترسی کسب‌وکارها به اطلاعات شخصی‌ شان را نیز خود مدیریت می‌کنند.

کسب‌وکارهای الکترونیکی نیز با استفاده از این سامانه، می‌توانند مشتریان خود را احراز نمایند و با مشکلات و محدودیت‌های مربوط به آن مواجه نگردند. همچنین بکارگیری این سامانه هزینه‌های مدیریت حساب مشتریان آنها را نیز به شدت کاهش خواهد داد.

از مشخصه‌های اصلی این سامانه بهره‌گیری از امضای الکترونیکی موبایلی و احراز به وسیله کارت بانکی است که موجب افزایش ضریب امنیت احراز این سامانه گردیده است.

ارتباط با پشتیبانی

در صورت هر گونه مشکل در حساب کاربری خود می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر درخواست خود را پیگیری نمایید:

آدرس: تهران – بلوار كشاورز – خیابان نادری – جنب كوچه حجت دوست – پلاک 15 – مركز توسعه تجارت الكترونیكی صندوق پستی 6385-14155

شماره مرکز پشتیبانی اِمتا : 27313131-021

ایمیل: support@ecsw.ir

 

جهت اطلاعات بیشتر در موردفروش خودرو روی عنوان زیر کلیک کنید:

فروش اینترنتی خودرو (25 هزار خودرو ، ویژه ایام عید فطر 99)

 

ثبت نظر درباره «سامانه امتا چیست؟»

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید


ورود به سایت