کد مطلب:  3137 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
در برنامه نود چه گذشت؟ / فردوسی پور قصد داشت سرش را به میز بکوبد !

در برنامه نود چه گذشت؟ / فردوسی پور قصد داشت سرش را به میز بکوبد !

 تاریخ خبر : 1391/10/05برنامه نود این هفته دو بار پخش خواهد شد و اولین برنامه، دوشنبه شب با اجرای عادل فردوسی...
زمان مطالعه: 4 دقیقه

برنامه نود این هفته دو بار پخش خواهد شد و اولین برنامه، دوشنبه شب با اجرای عادل فردوسی پور روی آنتن شبکه سوم سیما رفت.

فردوسی پور در این برنامه آیتم های مختلفی را انتخاب کرده بود که از  جمله مهمترین آنهامی توان به پخش بازی های جام حذفی اشاره کرد. در این برنامه همچنین در خصوص ابهاماتی که درباره قرارداد فرهاد مجیدی وجود دارد نیز صحبت شد. 

 

فردوسی پور قصد داشت سرش را به میز بکوبد !

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در گفت و گوی تلفنی با برنامه نود، گفت: جو عمومی حاکم شده در پرونده مانوئل ژوزه سرمربی پرسپولیس به گونه ای است که انگار دوستان وکیل مدافع ژوزه هستند.

 شکری با بیان اینکه مانوئل به دلیل نتایج ضعیفی که گرفته بود، اراده ای برای حضور در باشگاه نداشت، گفت:  او در مذاکرات خصوصی گفته بود برنمی گردم اما همه پولش را می خواست.

شکری تصریح کرد: اینکه به یک مربی می گویند سر تمرین نیاید به معنی فسخ قرارداد نیست. او می‌خواست به گونه ای رفتار کند که مردم فکر کنند او اخراج شده است. او در ادله ای هم که  برای فسخ قرار دادش ارائه داده تاکیدش به پرداخت هایش بوده نه ماندنش در پرسپولیس.

 

 

وی به رفتار کرانچار در زمان جدایی از پرسپولیس اشاره کرد و گفت: کرانچار در مقطعی این پیشنهاد را برای قطع همکاری پذیرفت که تیم در رده سوم بود. او با برخورد حرفه ای پذیرفت و رفت اما رفتار ژوزه اینگونه نبود.

شکری گفت: مطمئن باشید اگر این موضوع درست در فیفا مدیریت شود ما برنده می شویم.

عادل فردوسی پور نیز که  در برابر اظهارات مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس بر اشتباه مسئولان این باشگاه برای رساندن این پرونده به فیفا تاکید داشت، در پایان و پس از اصرار شکری بر درستی رفتار باشگاهش گفت: قبل از اینکه کله ام را به میز بکوبم بهتر است خداحافظی کنیم.

 

عابدینی فدراسیون فوتبال را تهدید کرد

مدیر عامل باشگاه داماش گیلان با تهدید فدراسیون فوتبال در خصوص رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی اظهار داشت:‌قطعا بازی های آینده ما با حضور تماشاگران برگزار می شود و درهای استادیوم روی هواداران باز است.
امیر عابدینی عنوان کرد: حکم کمیته انضباطی را قبول نداریم و قطعا بازی ما  با حضور تماشاگران تیم داماش برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: آیا فدراسیون فوتبال برای دیگر تیم ها هم چنین تصمیماتی می گیرد؟ آیا کمیته انضباطی برای هواداران پرسپولیس و فحاشی آنها علیه تیم ملوان نیز حکمی صادر می کنند؟ من نظرم این است که برای همه این حکم ها را صادر کنند.

مدیر عامل باشگاه داماش درباره ثبت قرارداد نیکبخت واحدی نیز اظهار داشت: نیکبخت با ما ثبت قرارداد کرد و نیم فصل دوم برای ما بازی خواهد کرد.

 

گل محمدی: اختیارات سرمربی دارم اما مربی هستم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: این خبرنگاران هستند که دوست دارند بین من و پروین اختلاف باشد. اما واقعا اینگونه نیست و هیچ مشکلی باهم نداریم. ایشان از من و بچه های تیم حمایت کرده و می کنند.
یحیی گل محمدی درباره بازیکنان جذب شده در پرسپولیس گفت: وضعیت نقل و انتقالات ما خوب بود و بازیکنانی را جذب کردیم که نیاز داشتیم. بازیکنانی که از تیم ما رفتند نیز به دلایل فنی نبوده و ما به دنبال بالانس کردن تیم بودیم. اما فوتبال حرفه ای است و این ورزش را نباید با رفاقت قاطی کرد. وظیفه ما رساندن تیم به جایگاه اصلی خودش است.


وی در ادامه در پاسخ به این سوال که پرسپولیس چه رتبه ای در پایان فصل تصاحب خواهد کردگفت: تمام تلاش خودمان را می کنیم و ازهیچ کوششی دریغ نمی کنیم و آخر فصل هر چه خدا بخواهد همان خواهد شد.
سرمربی پرسپولیس درباره بازیکنان خارجی این تیم گفت: مارکوپروویچ بازیکن خوب و با تجربه ای است و هافبک چپ تیم است. معدنچی هم از جمله بازیکنانی است که از پرسپولیس جدا شد و به این تیم باز نخواهد گشت.
وی در بخش پایانی اظهارات خود عنوان کرد: من با تمام اختیارات یک سرمربی در تیم کار می کنم اما هنوز مربی تیم هستم.

 

بهروان: صدور مجوز بازی مجیدی  منوط به پرداخت پول ردی است 

رئیس سازمان لیگ که یکی از مهمانان تلفنی برنامه نود بود گفت: بازی تیم های پرسپولیس و فجر در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد.
غلامرضا بهروان اظهار داشت: دنبال این هستیم میزبانی را به دورودی ها بدهیم و با توجه به تلاشی که گهری ها داشتند نشان دادند لیاقت این میزبانی را دارند. 
وی درباره غیرقانونی بودن قرارداد فرهاد مجیدی گفت: روز شنبه لیام ردی از لیست استقلال خارج شدوفرهاد مجیدی به جمع آبی پوشان اضافه شد. اما صدور مجوز بازی مجیدی منوط به پرداخت 84 هزار دلار لیام ردی توسط مسئولان استقلال است.

 

احمدرضا براتی: مجیدی نمی تواند برای استقلال بازی کند

کارشناس حقوق فوتبال که یکی از مهمانان برنامه نود بود عنوان کرد که فرهاد مجیدی بنا بر قانون نمی تواند برای استقلال بازی کند.
وی در ادامه افزود: نمیدانم چرا همه کارها در فوتبال ایران شبانه برگزار می شود. قراردادهای شبانه، فکس های شبانه و نامه های شبانه امیدوارم روزانه شود.

 

شیرازی: مجیدی مشکلی برای بازی کردن ندارد

رئیس هیئت فوتبال استان تهران درباره بازی کردن مجیدی در استقلال نظر دیگری داشت.
حبیب الله شیرازی عنوان کرد: هفت بازیکنی که در استقلال فسخ قرارداد کرده اند یکی از آنها  حجت چهارمحالی است و وی جزو بازیکنان زیر 23 سال است. با این تفاسیر استقلال یک جای خالی داشت و مجیدی می تواند برای استقلال بازی کند.

 

پرسش و پاسخ نظرسنجی برنامه نود

پرسش نظرسنجی 90 این بود که عجیب ترین اتفاق چتد ماه اخیر فوتبال کدام گزینه است؟ 1ـ انتخاب فدراسیون فوتبال بعنوان بهترین فدراسیون آسیا 2ـ بازگشت مجیدی به استقلال 3ـ ناکامی پرسپولیس در نیم فصل اول 4- شکست تیم ملی مقابل لبنان و ازبکستان که در پایان حدود  78 درصد به گزینه یک رأی دادند، نزدیک به 12 درصد گزینه 4 را برگزیدند و نزدیک 9 درصد به گزینه 3 رای دادند و 7 درصد گزینه 2 را برگزیدند

: برای دریافت مشاوره درباره در برنامه نود چه گذشت؟ / فردوسی پور قصد داشت سرش را به میز بکوبد ! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «در برنامه نود چه گذشت؟ / فردوسی پور قصد داشت سرش را به میز بکوبد !» در کادر زیر بنویسید :

5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید