کد مطلب:  24836  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قطری‌ها درباره انتقال نیمار چه فکر می‌کنند؛ گرانِ الکی!

قطری‌ها درباره انتقال نیمار چه فکر می‌کنند؛ گرانِ الکی!

وقتی انتقال نیمار به پار‎یسن ژرمن رسمی شد، در قطر مشغول امضای قرارداد برای راه ‎اندازی بخش عربی سایت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قطری‌ها درباره انتقال نیمار چه فکر می‌کنند؛ گرانِ الکی!
قطری‌ها درباره انتقال نیمار چه فکر می‌کنند؛ گرانِ الکی!

وقتی انتقال نیمار به پار‎یسن ژرمن رسمی شد، در قطر مشغول امضای قرارداد برای راه ‎اندازی بخش عربی سایت بودم؛ پروژه‎ای با همکاری دار الشرق گروه رسانه‎ای برتر این کشور. واقعا جای جذابی برای تماشای موضوع پیوستن نیمار به پاریسن ژرمن بود چون تباس گفته بود انتقال نیمار به فرانسه منتفی است، در قطر همه از انجام شدن این انتقال شوک بودند.

من هم مجبور بودم برایشان از طرف لالیگا و یوفا صحبت کنم و بگویم چرا این‎طور شد. در آن کشور همه بابت این خرید خوشحال شدند. می‎دانند که پول اسپانسرینگ این باشگاه از کشور آن‌‎هاست و خوشحال هستند که باشگاه می‎تواند هر بازیکنی می‌خواهد را بخرد. تنها کسانی که اعتراض داشتند هم به خاطر مقدار رقم پرداختی نبود، بلکه می‎گفتند نیمار این مقدار نمی‎ارزد.

تباس گفته بود پاریسن ژرمن شانسی برای جذب نیمار نخواهد داشت چون سازمان لیگ اسپانیا اجازه نمی‎دهد؛ اما این طور نشد. احتمالا این آخرین بار خواهد بود که حرف تباس تغییر می‎کند چون پیش از این هم چنین چیزی از او ندیده بودیم. بارسلونا نیمار را فروخت چون مجبور بود و همچنین به نظر می‎رسد لالیگا هم مجبور بود آن را قبول کند.

چکی که مالکان قطری تیم فرانسوی کشیدند بارسا را مجبور کرد براساس یکی از بندهای قرارداد نیمار او را آزاد کند اما این یک قدم رو به عقب و یک شکست واقعی بود. بعد از 4 سال حضور در بارسا نیمار با 105 گل زده و در ازای 222 میلیون یورو، رفت. تنها چیزی که از رفتن او به بارسا رسید رقم هنگفت فسخ قراردادش بود.

و اما در پاریس؛ هواداران تیم فرانسوی طوری خوشحال هستند که انگار فردایی در کار نیست. از نیمار استقبالی ویژه شد؛ جمعیت سرمه‎ای، قرمز و سفید بود و در خیابان‎ها برای خریدن لباس شماره 10 او صف‎های زیادی دیده ‎شد. نمونه این صف را فقط زمانی که قرار بود آیفون جدیدی ارائه شود در آمریکا دیده بودیم.

نیمار همان بازیکنی بود که PSG برای مدت‎ها دنبال جذب یکی مثل او بود. این روزها معادلات پیچیده‎ای بین بارسا و قطر وجود دارد. این کشور کوچک، زمانی با خطوط هواپیمایی اسپانسر بارسا بود. این دو جدا شدند، راکوتن آمد، مالک قطری PSG ترجیح داد تیم خودش را تقویت کند و پولی برای دیگر تیم‌ها و اسپانسرینگ آن‌ها نپردازد به همین دلیل نیمار را خرید. حالا باید دید آینده برایشان چطور خواهد بود. باید دید پاریسن ژرمن بازیکنی که با او بتواند به هدف اصلی‎اش قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برسد را پیدا کرده یا نه.

منبع: 90tv

: برای دریافت مشاوره درباره قطری‌ها درباره انتقال نیمار چه فکر می‌کنند؛ گرانِ الکی! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «قطری‌ها درباره انتقال نیمار چه فکر می‌کنند؛ گرانِ الکی!» در کادر زیر بنویسید :

3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید