مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  13114 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مدهای زیبایی چه بر سر دندان‌های‌تان می‌آورند؟

مدهای زیبایی چه بر سر دندان‌های‌تان می‌آورند؟

مد فقط در ظاهر، لباس، کیف، کفش و مدل مو  و آرایش نیست. بعضی وقت‌ها چیزهایی مد می‌شوند که سر و کله‌شان‌ در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

what-beautiful-models-on-their-teeth(3)
what-beautiful-models-on-their-teeth(3)

مد فقط در ظاهر، لباس، کیف، کفش و قهوه چای و... پرهیز کنید. همچنین افرادی که دندان پرکرده یا پوسیده دارند نمی‌توانند بیلیچ کنند. 

لطفا برای خودتان نسخه نپیچید

برخی افراد سعی می‌کنند با چند راهکار خانگی دندان‌های خود را سفید کنند که اغلب این کارها به دندان صدمه‌های جدی وارد‌می‌کند.

-  یکی از این کارها جویدن لیموترش است. اسید لیموترش به مرور زمان مینای دندان را حل خواهد کرد به‌خصوص در ناحیه طوق دندان (جایی که دندان از لثه خارج می‌شود) همچنین عوارض دیگری ازجمله پوسیدگی و حساسیت شدید دندانی را به‌همراه خواهد داشت. درمان این ضایعات پرهزینه، پردردسر و کم‌دوام است.

-  زدن جوش‌شیرین روی دندان‌ها شاید در ابتدا دندان را سفید کند اما بعد از مدتی دندان‌ها زرد می‌شوند، مینای دندان به مرور زمان برداشته می‌شود، بعد از مدتی بدرنگ می‌شود و درمواقع حاد ممکن است دندان عصب‌کشی ریشه‌ای شود.

-  گول پودرهای سفید‌کننده دندان که در برخی داروخانه‌ها به فروش می‌رسد را نخورید. شما آگاه نیستید که علت تغییر رنگ دندان‌تان چیست، شاید نیاز به جرم‌گیری است، اما از راه دیگری برای سفید کردن دندان استفاده می‌کنید. حتی نمی‌دانید چه میزان باید از این مواد را استفاده کنید این یک کار حرفه‌ای است که باید دندانپزشک انجام دهد.

-  لطفا برای مسواک زدن از مسواک‌های نرم استفاده کنید. همچنین سفت مسواک زدن یا استفاده از خمیردندان‌های ضدجرم و مسواک‌های سخت (زبر) کمکی به سفید کردن دندان‌های‌تان نمی‌کند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره مدهای زیبایی چه بر سر دندان‌های‌تان می‌آورند؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مدهای زیبایی چه بر سر دندان‌های‌تان می‌آورند؟» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید