کد مطلب: 54477 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شهرستان های قرمز گیلان کدام هستند؟

شهرستان های قرمز گیلان کدام هستند؟

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه هفت شهرستان از 16 شهرستان استان در وضعیت قرمز بیماری کووید 19 قرار دارند، گفت: آستارا، انزلی، رشت، سیاهکل، لاهیجان، لنگرود و رودسر جزء شهرستان های قرمز استان هستند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شهرستان های قرمز گیلان کدام هستند - What are the red cities of Gilan
شهرستان های قرمز گیلان کدام هستند - What are the red cities of Gilan
شهرستان های قرمز گیلان کدام هستند - What are the red cities of Gilan

به گزارش آسمونی : دکتر آبتین حیدرزاده با ابراز نگرانی از افزایش مبتلایان به کرونا در گیلان اظهار کرد:310 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های گیلان بستری هستند.

وی از بستری شدن 60 بیمار در بیمارستان های استان طی روز گذشته خبر داد و افزود: تعداد بستری ها در اوایل خرداد30 نفر بود و اکنون افزایش دو برابری داشته است.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه در طول پنج ماه گذشته بسیاری از افراد به دلیل پیشگیری از ابتلا از این بیماری در خانه مانده اند و در این میان کودکان بیش از سایرین دچار آسیب شده اند تصریح کرد: می توان با استفاده از فضای مجازی اتصال اجتماعی را با نزدیکان خود حفظ کرد و از مطالعه و پیگیری مستمر اخبار و اطلاعات اجتناب کرد.

حیدرزاده با بیان اینکه هفت شهرستان از 16 شهرستان استان در وضعیت قرمز بیماری کووید 19 قرار دارند، گفت: آستارا، انزلی، رشت، سیاهکل، لاهیجان، لنگرود و رودسر جزء شهرستان های قرمز استان هستند.

وی از کاهش تعداد ترخیص های روزانه در گیلان خبر داد و افزود: در حال حاضر بطور میانگین روزی40 بهبود یافته از کرونا از بیمارستان های استان ترخیص می شوند.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر لزوم اهتمام همگانی در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد و گفت: اصول بهداشتی نظیر ماسک و دستکش همچون گذشته باید در کنار رعایت فاصله گذاری اجتماعی مورد اهتمام همگان باشد.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «شهرستان های قرمز گیلان کدام هستند؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 7 = ?