کد مطلب:  20094  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مستحق شکست نبودیم/ اشتباهات فردی عامل باختمان بود

مستحق شکست نبودیم/ اشتباهات فردی عامل باختمان بود

به گزارش آسمونی، علی دایی پس از شکست 2 بر صفر تیمش برابر تراکتورسازی تبریز در هفته پانزدهم لیگ برتر، گفت:...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، علی دایی پس از شکست 2 بر صفر تیمش برابر تراکتورسازی تبریز در هفته پانزدهم لیگ برتر، گفت: در روزی که مستحق شکست نبودیم بازی را واگذار کردیم. به تراکتور و همچنین بازیکنان تیم خودم خسته نباشید می گویم. ما یک بازی سخت را پشت سر گذاشتیم.

2156767
2156767

وی گفت: در نیمه اول ما زیاد خوب نبودیم اما در نیمه دوم حاکم توپ و میدان شدیم. متاسفانه بر اساس اشتباهات فردی گل خوردیم. هر کاری هم کردیم نتوانستیم به بازی برگردیم. فرصت های زیادی از دست دادیم و در عین لیاقت، سه امتیاز این بازی را از دست دادیم.

سرمربی نفت تهران  ادامه داد: اشتباهات فردی امروز علت شکست ما بود. بازیکنانم چند موقعیت گل را هدر دادند و توپ های تک به تک را به گل تبدیل نکردند. به هر حال این فوتبال است یک روز توپ ها تبدیل به گل می شود و روز دیگر نمی شود.

دایی در خصوص تقویت تیم نفت با خرید بازیکنان جدید اظهار داشت: سعی می کنیم ضعف هایمان را برطرف کنیم. در چندین نقطه ضعف داریم که باید برطرف شود زیرا همین نقاط ضعف ضربات زیادی به ما زده است.

: برای دریافت مشاوره درباره مستحق شکست نبودیم/ اشتباهات فردی عامل باختمان بود فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «مستحق شکست نبودیم/ اشتباهات فردی عامل باختمان بود» در کادر زیر بنویسید :

3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید