کد مطلب: 26393 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ونگر: نگران نتایج اخیرمان در استمفوردبریج نیستم

ونگر: نگران نتایج اخیرمان در استمفوردبریج نیستم

آرسنال در فصول اخیر در استمفوردبریج موفق عمل نکرده است.به گزارش آسمونی، آرسنال اگرچه در دو بازی قبلی خود...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آرسنال در فصول اخیر در استمفوردبریج موفق عمل نکرده است.

به گزارش آسمونی، آرسنال اگرچه در دو بازی قبلی خود در جام حذفی و جام خیریه چلسی را شکست داده و به دو جام رسیده است ولی تیم ونگر در حالی یکشنبه در لیگ برتر میهمان چلسی است که از اکتبر 2011 نتوانسته در استمفوردبریج مقابل آبی های لندن به برتری برسد. آرسن ونگر در مورد فرم ضعیف تیمش در مقابل چلسی در بازی های خارج از خانه چنین گفته است:

چلسی در فصول اخیر همیشه تیم قوی ای داشته است. بردن این تیم در استمفوردبریج کار واقعاً سختی است. اما آمار ما هم در مقابل چلسی خوب بوده است. ما در جام حذفی و خیریه مقابل چلسی به موفقیت رسیدیم، پس بیایید روی کیفیت بازی خودمان متمرکز شویم و نه محل برگزاری مسابقه. خیلی به مزیت بازی خانگی باور ندارم، فقط باور دارم که زمین فوتبال در هر جایی 105 متر طول دارد و 68 متر عرض. پس بازی در خارج از خانه فرقی با زمین خودمان ندارد. مسئله اصلی خواست خودتان است، مهم نیست کجا بازی می کنید. فوتبال این طور است، ما هم فرصت خوبی داریم تا کیفیت خودمان را نشان دهیم.

منبع: 90tv

: برای دریافت مشاوره درباره ونگر: نگران نتایج اخیرمان در استمفوردبریج نیستم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «ونگر: نگران نتایج اخیرمان در استمفوردبریج نیستم» در کادر زیر بنویسید :

2 + 6 = ?