مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  8229 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قدردانی پدر مرتضی پاشایی از مردم و مسئولان

قدردانی پدر مرتضی پاشایی از مردم و مسئولان

1393/09/02مراسم شب هفتم مرتضی پاشایی جمعه شب در منزل پدری ایشان و با مداحی حاج مجید طراقی برگزار شده است.به گزارش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1393/09/02

مراسم شب هفتم مرتضی پاشایی جمعه شب در منزل پدری ایشان و با مداحی حاج مجید طراقی برگزار شده است.

به گزارش آسمونی ناصر پاشایی، پدر مرحوم مرتضی پاشایی در پیامی از مسئولان و مردم جهت همراهی در این مدت قدردانی کرد.

 او در این پیام آورده است: « حضور شما باعث دلگرمی من و خانواده ام شد. به هیچ زبانی نمیتوانم سپاسگزار شما باشم که در این مدت در کنار ما ایستادید. محبت شما ما را غرق در آرامش کرد و می دانیم که اگر یاری و دعاهای شما نبود سپری کردن این روزهای سخت و طاقت فرسا برایمان ناممکن می شد. »

ناصر پاشایی در ادامه آورد: «از ریاست محترم جمهور آقای دکتر روحانی و نهاد ریاست جمهوری متشکرم که در این مدت ما را حمایت کردند، از مهندس فریدون برادر و دستیار ویژه رئیس جمهور، وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی آقای جنتی، معاون هنری وزارت ارشاد آقای مرادخانی و کارمندان عزیز معاونت هنری، مدیر کل محترم دفتر موسیقی، حراست و پرسنل وزارت ارشاد، مدیریت، حراست و پرسنل تالار وحدت، شهردار محترم و پرسنل شهرداری تهران، خاصه دکتر شوشتری، شهردار و پرسنل محترم شهرداری منطقه 2 تهران، سازمان صدا و سیما ، آقای زنگنه وزیر نفت، مدیریت و پرسنل سازمان بهشت زهرا، خانم قیومی رئیس ارتباطات ریاست جمهوری، دکتر اصولی مدیر عامل شرکت ملی نفت خزر، حراست وزارت نفت، ریاست و هیئت مدیره مسجد امیرالمومنین، کلیه تیم های فنی، صوت، نور، تصویر، فیلمبرداری و دوستان نظامی و انتظامی و سایر دست اندرکاران، و همچنین آقایان بهمن آبادی، جلال زاده، تفیله و محسنی و کرد ممنونم که در طی این مدت صمیمانه ما را حمایت کردند.

از دکتر توکلی، دکتر عامری و دکتر مقدم پزشکان معالج مرتضی، مدیریت، کارکنان و حراست بیمارستان بهمن تشکر میکنم که در این روزها ورای وظایف پزشکی ما را همراهی کردند.

از تمامی هنرمندان عرصه های موسیقی، سینما و تئاتر و ورزشکارانی که در این مدت با ارسال پیام های تسلیت و حضورشان در برگزاری مراسم به ما دلگرمی دادند سپاسگزارم.

از مردم آگاه و فهیم ایران متشکرم که محبت بی دریغشان در این مدت همواره با ما بود و تشکر ویژه ای دارم از برگزارکننده مراسم محمدحسین توتونچیان مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری ققنوس و سیدجواد هاشمی که دلسوزانه و برادرانه در این مدت کنار ما بودند.

اگر عزیزانی هستند که نامشان برده نشده بر من ببخشید که این مصیبت بزرگ یارای حافظه را از من ربوده است.»

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره قدردانی پدر مرتضی پاشایی از مردم و مسئولان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قدردانی پدر مرتضی پاشایی از مردم و مسئولان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید