کد مطلب: 11461 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگر های عجیب و غریب LG!

نمایشگر های عجیب و غریب LG!

1394/06/18کمپانی LG درست همین چند هفنه پیش،اخباری مبنی بر موفقیت در به دست آوردن نمایشگرهای OLED قابل انعطاف منتشر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

weird-screen-lg(1)
weird-screen-lg(1)

1394/06/18

کمپانی LG درست همین چند هفنه پیش،اخباری مبنی بر موفقیت در به دست آوردن نمایشگرهای OLED قابل انعطاف منتشر کرد.

این کمپانی با حمایت دولت کره جنوبی و با کاهش هزینه های تولید و صادرات محصولات مبتنی بر OLED توانای های بهتری برای رقابت در بازارهای جهانی را بدست آورد.با اینکه قیمت های تلویزیون OLED همچنان بالا بوده و برای بسیاری خرید آن ناممکن است،اما ال جی با تمرکز بر بافت اصلی OLED علاقمند به ساخت و ابداع نمایشگرهای جدید است.

در واپسین روزهای نمایشگاه IFA 2015 این کمپانی یک صفحه نمایشگر عجیب را معرفی کرده است!

به گزارش آسمونی این محصول یک نمایشگر 111 اینچی است با فناوری OLED است که به شکلی منحنی و مواج است.دو با زاویه های متفاوت اما در اندازه های یکسان.قطر این پنل همانند مدل های OLED،بسیار باریک است.دکتر "Sng Beom" از مدیران ارشد ال جی گفت:این تنها یک نمونه است که برای بازدید عموم فراهم شده است و OLED به زودی زندگی انسان ها را تغییر خواهد داد!

این نمایشگر از مجموع اتصال 3 پنل OLED در ابعاد 65 اینچ به وجود آمده است که از دقت 4K پشتیبانی میکند.دومین نمایشگر معرفی شده توسط،در واقع همان نمونه رونمایی شده در چند ماه پیش است که توانایی نصب بر روی دیوار را تنها به وسیله یک آهنربا دارد.این پنل نیز با قطر 0.97 میلی متر و وزن 1.9 کیلو گرم،از اختراعات وابسته به OLED است.

محصول آخر نیز یک نمایشگر دو طرفه است که در ابعاد 55 اینچ تولید شده است.ضخامت کلی این پنل نیز 5.3 میلیمتر بوده و وزن آن هم تنها 12 کیلوگرم است.صفحه نمایش های دو طرفه و مواج مناسب برای موارد تبلیغاتی و فروشگاهی هستند اما LG تاکید بسیاری بر استفاده های خانگی مانند اتاق نشیمن نیز دارد.

weird-screen-lg
weird-screen-lg

 

نویسنده : امیر حسین آریایی

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «نمایشگر های عجیب و غریب LG!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 3 = ?