کد مطلب: 57017 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آخر هفته به صرف فیلم

آخر هفته به صرف فیلم

آخر هفته ها احتمالا وقت بیشتری برای تفریح و سرگرمی دارید و چه تفریحی بهتر از فیلم دیدن؟

زمان مطالعه: 1 دقیقه

آخر هفته فرصت خوبی است که پس از روز ها کار و درس و دوندگی، ساعاتی را برای خودمان داشته باشیم. یکی از بهترین راه های سپری کردن زمان تماشای فیلم می باشد. فیلمی که برای چند ساعت ما را به دنیای دیگری ببرد. با آسمونی همراه باشید.

فیلم های عاشقانه

این فیلم ها جزئیات خوشحال کننده زندگی را برای ما پررنگ تر می کنند و حتی اگر پایاین های دلخواه ما را نداشته باشد، اینکه در صحنه های عاشقانه با یک نفر دیگر سهیم می شویم بسیار دلنشین است. 500 days of summer  داستانی عاشقانه دارد که در آن داستان رومانتیک تام و سامر را در طی 500 روز به ما نشان می دهد.

500 days of summer

Call me by your name داستان جذاب الیو و الیور را بازگو می کند و از عشقی متفاوت سخن می گوید.

Meri pyaari bindu  روایت ابیمانیو است و این داستان را بازگو می کند که چگونه عشق می تواند فارق از هرگونه دوری پایدار بماند.

فیلم های کمدی

خندیدن سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و این یک حقیقت علمی اثبات شده است. فیلم کمدی به افزایش روحیه و حال خوبمان کمک می کنند و ما را برای چند لحظه از دغدغه هایمان دور می کنند.

Shaun of the dead داستان شان است که در میان دنیای آخرالزمانی و قزنطینه همگانی گیر افتاده است اما تصمیم می گیرد به کمک اد برای نجات مادر و دوست دخترش خانه را ترک کند!

The devil wears prada نگاهیی است به زندگی میراندا پیرسلی، سردبیر مجله runaway که از زبان اندی روزنامه نگار جوان روایت می شود.

وقتی بحث داستان کمدی باشد حتما فیلمی با بازی وودی آلن هم باید در لیست قرار بگیرد. Annie hall قصه عشق الوی و رانی است که مدام بالا و پایین می شود.

annie hall

فیلم اکشن

داستان های جنگ و خشونت همواره در تاریخ اتفاق افتاده است. تماشای قصه های جنگی حس صلح جویی را در مخاطب بیدار می کند.

1917 فیلم منتخب سال 2019 است که هرج و مرج و انسانیت در جنگ را به تصویر می کشد.

1917

Hacksaw ridge داستان مردی است که تصمیم می گیرد هیچوقت دست به اسلحه نزند و با همین آرمان در جنگ شرکت می کند.

Path of glory که با عنوان ضد جنگ شناخته می شود فیلمی است که بخاط ترسیم چهره منفی ارتش فرانسه در جنگ، در این کشور ممنوع شده است.

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «آخر هفته به صرف فیلم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?