کد مطلب:  18789 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برای تکرارطلای تیمی هم قسم شدیم/خدا را شکر شرمنده مردم نشدم

برای تکرارطلای تیمی هم قسم شدیم/خدا را شکر شرمنده مردم نشدم

به گزارش آسمونی، ذبیح الله پورشیب بعد از کسب مدال برنز وزن 84- کیلوگرم جهان ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ذبیح الله پورشیب بعد از کسب مدال برنز وزن 84- کیلوگرم جهان ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود: در رقابتهای انفرادی مبارزات خوبی را به نمایش گذاشته و حتی امتیازی از دست ندادم، در هر میدانی برای کسب پیروزی و رسیدن به مدال طلا به دیدار رقبای خود رفتم. در پیکار با رقیب ژاپنی هم می توانستم پیروز از تاتامی خارج شود که شرایط به گونه ای پیش رفت که چنین نشد. 

2256951
2256951

وی افزود: بعد از آنکه نتوانستم به دیدار فینال برسم، مصمم شدم با کسب مدال برنز شرمنده مردم نشده و گوشه از محبت های آنها را جبران کنم که خدا را شکر به این هدف رسیده و باعث شد تا دست خالی به کشور بازنگردم.

سرگروه تیم ملی کاراته با اشاره به رقابتهای تیمی اظهار داشت: تیم ما طلای دوره قبل را در اختیار داشت و همه اعضای تیم هم قسم شدیم که با برتری مقابل همه رقبا طلای دوره قبل را تکرار کنیم. با رسیدن به دیدار نهایی نیمی از کار انجام شده و به امید با شکست ژاپن قدرت کاراته ایران را مقابل همه کشورهای حاضر به نمایش می گذاریم.

پورشیب ادامه داد: تیم ملی کاراته با بهترین نفرات و در بهترین شرایط فنی راهی رقابتهای جهانی اتریش شد و همه دنیا دیدند که کاراته ایران یکی از قدرتهای برتر است. همه ما تمام انرژی و توان خود را روی شکست ژاپن و کسب مدال طلای کومیته تیمی متمرکز کرده اند تا در مجموع بتوانیم یکی از سکوهای برتر این دوره را کسب کنیم. 

وی در پایان از تلاش کادر فنی تیم ملی تشکر و قدردانی کرد و افزود: مربیان بسیار خوبی را در اختیار داشتیم  که واقعاً برای کسب نتیجه برای ما خیلی زحمت کشیدند. زحمات آنها خوشبختانه در اتریش به ثمر نشست و خدا را شاکریم که تا امروز نتایج بسیار خوبی را کسب کنیم. 

بیست وسومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان چهارشنبه گذشته با حضور 1024 کاراته کا از 118 کشور در اتریش آغاز و فردا یکشنبه به پایان خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره برای تکرارطلای تیمی هم قسم شدیم/خدا را شکر شرمنده مردم نشدم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برای تکرارطلای تیمی هم قسم شدیم/خدا را شکر شرمنده مردم نشدم» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید