کد مطلب:  46400 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایگور کولاکوویچ : دوست داریم حریفان را سورپرایز کنیم

ایگور کولاکوویچ : دوست داریم حریفان را سورپرایز کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: شاید از نظر تیمی کاملا آماده نباشیم اما دوست داریم در روسیه حریفان را سورپرایز کنیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دوست داریم حریفان را سورپرایز کنیم - We like to surprise our opponents
دوست داریم حریفان را سورپرایز کنیم - We like to surprise our opponents
دوست داریم حریفان را سورپرایز کنیم - We like to surprise our opponents

به گزارش آسمونی : ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری مسابقات مرحله اول انتخابی المپیک 2020 توکیو در روسیه گفت: بازیکنان ایران بارها برابر روسیه بازی کرده‌اند و خوب می‌دانند که روسیه چه تیم قدرتمندی است. مخصوصا در این فصل که آن‌ها قهرمان لیگ ملت‌ها هم شده‌اند و با بازیکنان باتجربه‌‌‌ و قدرت بیش‌تری به رقابت‌های انتخابی المپیک آمده‌اند. روس‌ها مربی خوبی دارند که نشان داد آ‌ن‌ها می‌توانند والیبال متفاوتی را به نمایش بگذارند و تیم بسیار قدرتمندی هستند.او در ادامه کرد: امسال در ارومیه با روسیه بازی کردیم و این تیم را شکست دادیم، اما فکر می‌کنم تجربه‌ خوب بازی با روسیه در شهر ارومیه بسیار متفاوت بود. ارومیه شهری والیبالی است که هواداران والیبالی بسیاری دارد و فضای آنجا از هر نظر کاملاً متفاوت با روسیه است. همچنین روسیه حالا در این مرحله دو بازیکن اصلی خود از لیگ ملت‌ها را به همراه ندارد، اما چهار بازیکن باتجربه‌ی دیگر به تیم آن‌ها ملحق شده‌اند. این بازی کاملا با شرایط لیگ ملت‌ها متفاوت است.

کولاکوویچ گفت: ما خواسته‌ها و رویاهای خود را دنبال می‌کنیم و رویای ما این است که بتوانیم این‌جا حریفمان را سورپرایز کنیم، اما قطعا تحقق آن خیلی سخت خواهد بود. اگرچه به علت برخی مصدومیت‌ها و نا آماده بودن بعضی از بازیکنان، به طور کامل برای این تورنمنت آماده نشده‌ایم، اما امسال دوره‌ بسیار خوبی را در مسابقات لیگ ملت‌ها گذراندیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد بازی‌های پیش رو با تیم‌های کوبا و مکزیک نیز توضیح داد: با جدیت تمام برای همه‌ دیدارهای خود آماده می‌شویم، زیرا به تمام تیم‌ها احترام می‌گذاریم و آماده‌سازی جدی برای مصاف با همه‌ی حریفان داشتیم. امیدوارم تیم ما اینجا هم بهترین نمایش خود را در میدان داشته و والیبال خوبی را به نمایش بگذارد.

: برای دریافت مشاوره درباره ایگور کولاکوویچ : دوست داریم حریفان را سورپرایز کنیم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ایگور کولاکوویچ : دوست داریم حریفان را سورپرایز کنیم» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید