هیچگونه مذاکره و گفت‌ و گویی با آمریکا نداشته و نداریم | آسمونی
کد مطلب: 43900 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هیچگونه مذاکره و گفت‌ و گویی با آمریکا نداشته و نداریم

هیچگونه مذاکره و گفت‌ و گویی با آمریکا نداشته و نداریم

معاون سیاسی وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: ایران آماده مذاکره و گفت‌وگو با تمامی کشورهای منطقه ⁧ خلیج‌فارس⁩ به منظور کاهش تنش‌ها و برقراری روابطی متوازن و سازنده بر اساس احترام و منافع متقابل است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

هیچگونه مذاکره و گفت‌ و گویی با آمریکا نداشته و نداریم
هیچگونه مذاکره و گفت‌ و گویی با آمریکا نداشته و نداریم

به گزارش آسمونی:سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه با اشاره به اشتباه برداشت خبرنگار خبرگزاری روسیه در مصاحبه دیروز در دوحه قطر با وی اعلام کرد: همانگونه که بارها اعلام کرده ایم هیچ گفت‌وگوی مستقیم یا غیرمستقیم با ⁧ آمریکا⁩ وجود نداشته و نخواهد داشت؛ اما جمهوری اسلامی ایران آماده مذاکره و گفت‌وگو با تمامی کشورهای منطقه ⁧ خلیج‌فارس⁩ به منظور کاهش تنش ها و برقراری روابطی متوازن و سازنده بر اساس احترام و منافع متقابل هستیم.

شبکه تلویزیونی آر تی امروز خبری را به نقل از عراقچی در گفت‌وگو با رسانه روسی ریا نووستی منتشر کرد که به گفته این رسانه عراقچی گفته بود ما امیدواریم بتوانیم گفتمانی را شروع کنیم اما با این حال آماده مقابله با هرگونه اقدام نظامی آمریکا هستیم.

عراقچی تاکید کرد که ایران می‌داند «عوامل مشخصی» در دولت آمریکا برای جنگ با ایران پافشاری می‌کنند و این در حالی است که چنین جنگی برای تمام خاورمیانه «فاجعه‌بار» خواهد بود.

وی در این باره در ادامه گفت: «ما می‌دانیم عوامل و افراد مشخصی در تلاشند تا آمریکا را برای اهداف خودشان وارد جنگ با ایران کنند. اگرچه ما امیدواریم که منطق در واشنگتن پیروز شود».

منبع: ایسنا

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره هیچگونه مذاکره و گفت‌ و گویی با آمریکا نداشته و نداریم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «هیچگونه مذاکره و گفت‌ و گویی با آمریکا نداشته و نداریم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 3 = ?