کد مطلب:  38489 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وزیر کار : در ایام تحریم امتحان خوبی پس ندادیم

وزیر کار : در ایام تحریم امتحان خوبی پس ندادیم

به گزارش آسمونی:وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مردم در همه سختی‌ها و مشکلات کنار هم و در کنار مسؤولان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مردم در همه سختی‌ها و مشکلات کنار هم و در کنار مسؤولان ایستاده‌اند اما چرا مسؤولان و بخصوص سران قوا و احزاب سیاسی در کنار هم نیستند و اتحاد ندارند.

محمد شریعتمداری ظهر امروز با حضور در مجلس ختم عبدالرحمن تاج‌الدین معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی که پنج شنبه گذشته همزمان با بازدید از چند پروژه در استان گلستان به همراه رئیس سازمان تامین اجتماعی در حادثه رانندگی جان‌ باخت، اظهار کرد: تاج‌الدین فرد خودساخته‌ای بود که از کار و تلاش به سطوح نمایندگی از طرف جامعه کارگری ایران اسلامی رسید و در قسمت‌های مختلف مدیریتی و تصمیم‌گیری حضور شایسته‌ای داشت.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی تصریح کرد: اکنون که مسیر شهادت بسته شده است، بهترین کار، خدمت خالصانه و صادقانه در مسیر انقلاب به مردم است و چنین مرگی شایسته این دو بزرگوار بود.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی اذعان کرد: مردم ما فکورترین و فهیم‌ترین مردم دنیا هستند و به واسطه پایبندی به دین، اعتقاد و نظام اسلامی ایستادگی می‌کنند و تلاش خالصانه مسؤولان دلسوز را می‌بینند.

وی تاکید کرد: نصیحت جامعه اسلامی ایران به مسؤولان این است که مردم در همه سختی‌ها و مشکلات کنار هم و در کنار مسؤولان ایستاده‌اند اما چرا مسؤولان و بخصوص سران قوا و احزاب سیاسی در کنار هم نیستند و اتحاد ندارند.

شریعتمداری خاطرنشان کرد: وزارت کار متعلق به مردم و بزرگترین نهاد اجتماعی جمهوری اسلامی است و می‌دانیم که امروز با تغییراتی که در سطح عمومی نسبت به افزایش قیمت‌ها و تورم پیش آمده، بیشترین فشار بر دوش کسانی است که حقوق ثابت دارند.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی متذکر شد: مردم بدانند دولت در کنار آن‌ها و بخصوص نیازمندان است؛ به طوری که از حدود 24 میلیون خانوار، قریب به 3 میلیون سرپرست خانوار از بانوان هستند و تلاش ما این است که در وزارت کار در طول مدت باقیمانده تا پایان سال به این موضوعات رسیدگی کنیم.

وی در پایان گفت: باید طوری زندگی کنیم که به خود و مردم ظلم نکنیم، امتحان خوبی در ایام تحریم پس ندادیم؛ به طوری که بدون چشم برزخی هم دیده می‌شد که دست بعضی در جیب دیگران است که برای نمونه می‌توانیم به احتکارها اشاره کنیم.

منبع: فارس

: برای دریافت مشاوره درباره وزیر کار : در ایام تحریم امتحان خوبی پس ندادیم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «وزیر کار : در ایام تحریم امتحان خوبی پس ندادیم» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید