کد مطلب: 43783 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شهرداری تهران: برای طوفان امروز آماده ایم

شهرداری تهران: برای طوفان امروز آماده ایم

به گزارش آسمونی:مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی تمامی مناطق 22 گانه این نهاد به دنبال هشدار...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شهرداری تهران: برای طوفان امروز آماده ایم

به گزارش آسمونی:مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی تمامی مناطق 22 گانه این نهاد به دنبال هشدار وقوع طوفان طی عصر امروز (5 خرداد) خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه از روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، اصغر عطایی با اشاره به هشدار مدیریت بحران استانداری تهران مبنی بر احتمال وقوع طوفان شدید برای عصر امروز  اظهارداشت: در این زمینه با توجه به تجربیات سال‌های گذشته وقوع بارش‌های رگباری و طوفان قابل پیش‌بینی و به همین دلیل پیش‌بینی‌های لازم در سطح مناطق انجام شده است. به گفته وی ستاد بحران شهر تهران و سامانه 137 مناطق و نواحی، با استفاده از تجهیزات فنی و موتوری آمادگی دارند در صورت سقوط درخت یا هر گونه شیء بلافاصله برای رفع خطر اقدام کنند. وی تاکید کرد: همچنین آتش‌نشانی تمامی مناطق نیز در آمادگی کامل به سر می برند.

عطایی با اشاره به حوادث روز گذشته به دنبال وقوع طوفان با سرعت 80 کیلومتر در تهران اضافه کرد: تعداد زیادی شاخه درختان شکسته شد اما هیچ‌گونه آسیب یا تلفات جانی اعلام نشد و نیروهای شهرداری بلافاصله نسبت به رفع خطر اقدام کردند.

به گفته وی تنها یک خودرو در منطقه یک دچار آسیب جزیی شده بود.

منبع: ایرنا

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «شهرداری تهران: برای طوفان امروز آماده ایم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 5 = ?