کد مطلب: 33894 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاتو آبرنگی

تاتو آبرنگی

تاتو انواع مختلفی دارد. یکی از انواع تاتو، تاتو آبرنگی Watercolour است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

تاتو یا همان خالکوبی یکی از روش های زیباسازی بدن است که چند سالی است در جهان مد شده است. تاتو انواع مختلفی دارد. یکی از انواع تاتو، تاتو آبرنگی Watercolour است. آسمونی در این بخش به معرفی تاتو آبرنگی Watercolour می پردازد.

تاتو آبرنگی Watercolour چیست

تاتو آبرنگی
تاتو آبرنگی

تاتو آبرنگی   قرار دادن رنگ با منشاء خارجی در زیر پوست که منجر به ایجاد رنگ های مختلف بر روی پوست میشود را خالکوبی یا تاتو می نامیم .تاتوی بدن دلایل مختلفی می تواند داشته باشد مانند یک رفتار فرقه ای و مذهبی و یا به خاطر زیبایی و یا جهت یک عقیده خاص و خیابانی باشد . امروزه با پیشرفت دستگاه ها رو رنگ های تاتو روش ها و سبک های مختلفی در تاتو ارائه شده است که میتوان از تاتوی سه بعدی ، تاتوی آبرنگی نام برد . تتوی آبرنگی تکنیک جدیدی است که بعد از تتوی سه بعدی و با تغییر سلیقه ی افراد و تغییر مد به وجود آمد . این تکنیک بسیار زیبا بوده و حس خوبی را به فرد انتقال می دهد . این روش با ادغام تاتو ساده و نقاشی آبرنگ میباشد به این گونه که طراحی ها ی آبرنگ که نقاشی بدون مرز می باشد و رنگ ها به صورت پراکنده کشیده می شوند انجام می شود . در این روش از رنگ های زیادی استفاده می شود و تخصص بسیار زیادی را می طلبد. نکته بسیار مهم این است که به غیر از بعد ظاهری ، باید اصول بهداشتی در تاتو را مهم دانست به این دلیل که اگر در حین انجام تاتو به نکات بهداشتی توجه نشود ، خطر ابتلا به بیماری هایی مانند HIV ، هپاتیت و سایر بیماری هایی که در اثر تماس با آلودگی انتقال می یابند ، بالا می رود.

تاتو آبرنگی
تاتو آبرنگی

تاتو آبرنگی

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «تاتو آبرنگی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 5 = ?