واشنگتن پست: سیاست ترامپ در قبال ایران به آخر خط رسیده است | آسمونی
کد مطلب: 56636 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واشنگتن پست: سیاست ترامپ در قبال ایران به آخر خط رسیده است

واشنگتن پست: سیاست ترامپ در قبال ایران به آخر خط رسیده است

تحریم‌ ها هرچند فشار زیادی به مردم عادی ایران وارد کرد اما منجر به ازسر‌گیری ذخیره‌ سازی اورانیوم در این کشور شده است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

یک رسانه آمریکایی با اشاره به اینکه سیاست کاخ سفید در رابطه با ایران تقریباً با شکست مواجه شده است خاطرنشان کرد، دولت دونالد ترامپ در روزهای پایانی خود گزینه‌های زیادی علیه تهران ندارد.

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری تسنیم، واشنگتن پست در مطلبی با اشاره به اقدامات ضدایرانی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نوشت: علی‌رغم جنجال‌های دولت ترامپ، اعمال مجدد تحریم‌ها باعث نشد ایران بر سر میز مذاکره حاضر شود تا کاخ سفید به یک توافق سخت‌تر دست یابد.

این رسانه آمریکایی تأکید کرده است که در دو ماه مانده به پایان ریاست جمهوری ترامپ، دولت وی اقدامات زیادی برای به‌کارگیری علیه ایران در دست ندارد.

بر اساس یادداشت واشنگتن پست، سیاست فشار حداکثری منجر به کاهش نفوذ ایران در کشورهای همسایه خود نشد و تهران از طریق آنچه نایبان ایران خوانده میشود، جایگاه مهمی در یمن، عراق، لبنان و سوریه به دست آورده است.

در پایان یادداشت همچنین آمده است، تحریم‌ ها هرچند فشار زیادی به مردم عادی ایران وارد کرد اما منجر به ازسر‌گیری ذخیره‌ سازی اورانیوم در این کشور شده است.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره واشنگتن پست: سیاست ترامپ در قبال ایران به آخر خط رسیده است فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «واشنگتن پست: سیاست ترامپ در قبال ایران به آخر خط رسیده است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 3 = ?