مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  48983 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نقض حریم هوایی واشنگتن / کاخ سفید و کنگره تخلیه شدند

نقض حریم هوایی واشنگتن / کاخ سفید و کنگره تخلیه شدند

در پی نقض حریم هوایی پایتخت آمریکا، مقر ریاست‌جمهوری و ساختمان کنگره تخلیه شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نقض حریم هوایی واشنگتن  - Washington Airspace Violation
نقض حریم هوایی واشنگتن - Washington Airspace Violation
نقض حریم هوایی واشنگتن - Washington Airspace Violation

به گزارش آسمونی : شبکه تلویزیونی الحدث در خبر فوری گزارش داد مقامات آمریکایی از نقض حریم هوایی واشنگتن و به پرواز درآمدن جنگنده‌ها در پایتخت آمریکا خبر دادند و اعلام کردند کاخ سفید و ساختمان کنگره بسته شده‌اند و در اطراف کاخ سفید ممنوعیت تردد اعلام شد.

شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان هم در گزارشی این‌باره اعلام کرد: پس از ورود یک فروند هواپیما به حریم هوایی کاخ سفید -که با محدودیت‌هایی همراه است - وضع امنیتی در کاخ سفید حاکم شد و از ورود و خروج افراد به این مکان جلوگیری شد.

در پی نقض حریم هوایی کاخ سفید، تیم دفاع هوایی مستقر در کاخ سفید فعال شد. در چنین وضعی محدودیت تردد در کاخ سفید اعمال می‌شود و همه افراد در داخل کاخ سفید نگه داشته می‌شوند و از خروج آن‌ها جلوگیری می‌شود.سی‌ان‌ان افزود: هم‌اکنون ماموران سرویس مخفی آمریکا در محوطه کاخ سفید در حال گشت‌زنی هستند. ما منتظریم تا مقامات کاخ سفید جزئیات بیشتری در اختیار ما قرار دهند.

باربارا استار، خبرنگار سی‌ان‌ان در وزارت دفاع آمریکا هم گفت: مقامات دفاعی می‌گویند تاکنون متخاصم بودن این هواپیما مسجل نشده است. مقامات دفاعی می‌گویند به اعتقاد آن‌ها این هواپیمای ناشناس متخاصم نیست، اما به هرحال واشنگتن همیشه به این مسائل حساس است و آن‌ها بلافاصله مشغول کار‌هایی می‌شوند که طبق استاندارد باید انجام دهند.او افزود: همیشه یک فروند هواپیمای نظامی آماده پرواز است که در چنین وضعی بلافاصله به پرواز درمی‌آید تا اوضاع را بررسی کند. آن‌ها به هواپیمای متجاوز پیام می‌دهند که حریم کاخ سفید را نقض کرده است و باید سریعا منطقه را ترک کند. تلاش‌ها برای شناسایی این هواپیما ادامه دارد. نگرانی‌ها زیاد است، اما در چنین مواردی پروتکل‌های استانداردی اعمال می‌شود.

خبرنگار سی‌ان‌ان در کاخ سفید نیز پس از اتمام گزارش باربارا استار گفت محدودیت اعمال شده در کاخ سفید برداشته شد و اکنون افراد اجازه دارند که آزادانه در کاخ سفید تردد کنند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نقض حریم هوایی واشنگتن / کاخ سفید و کنگره تخلیه شدند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نقض حریم هوایی واشنگتن / کاخ سفید و کنگره تخلیه شدند» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید